Інтерфакс-Україна
20:05 15.01.2026

Ексдепутат Богодухівської міськради Харківської області не задекларував нерухомість на майже 144 млн грн

1 хв читати

Колишньому депутату Богодухівської міської ради VIII скликання (Харківська обл) повідомлено про підозру в умисному внесенні завідомо недостовірних відомостей до декларації (ч. 2 ст. 366-2 КК України). умисно вніс завідомо недостовірні відомості до декларації.

"У січні 2024 року під час подання щорічної декларації за 2022 рік він не відобразив вісім нежитлових будівель у Богодухівському районі, що належать йому на праві приватної власності", - повідомляє пресслужба Харківської облпрокуратури.

За даними відомства, загальна вартість незадекларованої нерухомості становить майже 144 млн гривень.

У липні 2024 року повноваження депутата були достроково припинені у зв’язку з його особистою заявою про складання депутатських повноважень.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Захист Тимошенко просив про допит нардепа Копитіна, суд відмовив

Бабак: Продовження зимових канікул призведе до освітніх втрат, але система освіти має пройти цю зиму

Низка поїздів на Київщині та Чернігівщині тимчасово не курсуватимуть цієї доби через обрив контактного дроту

Шмигаль закликав фокусуватися на встановленні генерації, а не накопичувачів

Прем'єр Угорщини ініціює "національну петицію" проти допомоги Україні – ЗМІ

Шмигаль: Ракета для Patriot коштує приблизно $3 млн, а бетонний саркофаг для трансформатора – менше $3 млн

В Україні на вихідних очікується морозна погода без опадів

Українці в морозну погоду частіше купляють засоби для прибирання снігу, автомобільні омивачі й термобілизну – "Епіцентр"

Доводиться працювати в куртці, в кабінеті прохолодно – Шмигаль

Тимошенко в суді: Прошу не обирати мені запобіжний захід, кроку не зроблю зі своєї країни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА