Інтерфакс-Україна
01:57 10.07.2025

США відновили постачання Україні деяких видів зброї – ЗМІ

1 хв читати

Адміністрація Трампа відновила постачання зброї в Україну через тиждень після того, як Пентагон розпорядився призупинити деякі поставки, повідомляє агенство Associated Press, посилаючись на двох анонімних американських посадовців.

"Зброя, яка зараз надходить в Україну, включає 155-мм боєприпаси і високоточні ракети, відомі як GMLRS, повідомили два американські чиновники в середу в інтерв'ю агентству Associated Press. Вони говорили на умовах анонімності, щоб надати деталі, які не були оголошені публічно", - інформує агенство, зазначаючи, що коли саме поновився рух озброєнь точно невідомо.

Минулого тижня міністр оборони США Піт Хегсет оголосив паузу, яка торкнулася конкретної нещодавньої поставки зброї в Україну, щоб дати Пентагону можливість оцінити свої запаси зброї, що застало Білий дім зненацька.

Президент Дональд Трамп оголосив у понеділок, що США продовжать надавати оборонну зброю Україні.

Джерело: https://apnews.com/article/ukraine-weapons-shipments-trump-a1a39c136bce749debe36646f69b5196

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В ГУРі показали президенту Чехії бойові можливості та інноваційний потенціал

Два данські винищувачі F-35 та французький літак-заправник провели навчання на південному сході Гренландії

На Львівщині сталася ДТП із рейсовим автобусом "Відень — Київ", постраждали дев'ять людей

Свириденко та очільник "Нафтогазу" обговорили питання забезпечення газом, особливо у прифронтових регіонах

Освітній процес у Сумській громаді буде дистанційним до 1 лютого

Морозна погода збережеться в Україні найближчими днями, вночі -15-20°, на півночі місцями -21-24°

За попередніми даними вибух у харківській багатоповерхівці має побутове походження

Зеленський провів спеціальний енергетичний селектор, доручив розібратися щодо будинків без опалення в Києві та збільшити обсяг імпорту електрики

У ЦПД спростували фейк про "повне відключення світла" на заході України

Майже 40% закладів освіти на Миколаївщині продовжать роботу в очному режимі, 20% перейдуть на дистанційку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА