20:50 14.01.2025

Кандидат на посаду глави Пентагону занепокоєний співпрацею між РФ, Китаєм, КНДР та Іраном стосовно України

1 хв читати
Кандидат на посаду глави Пентагону занепокоєний співпрацею між РФ, Китаєм, КНДР та Іраном стосовно України

Росія, Китай, Іран і КНДР координуються, щоб спробувати зменшити вплив США у світі, заявив кандидат на посаду глави Пентагону Піт Гегсет.

"Нещодавні дії, до яких вдаються Китай, Росія, Іран і КНДР стосовно України та інших країн, свідчать про прагнення спільно знижувати вплив США та їхніх союзників у всьому світі", - ідеться в оприлюднених у вівторок письмових відповідях Гегсета на запитання сенаторів.

Відповідаючи на прохання оцінити нинішні військові можливості Росії, Гегсет зазначив, що влада США у 2018 і 2022 роках незмінно наголошувала, що Росія - стратегічна загроза для США і Європи.

Незважаючи на санкції, які запроваджують з 2014 року, "Росія суттєво посилила свій ядерний арсенал, що становить загрозу для території США; крім того, її тактична ядерна зброя - це загроза для сусідніх країн у Європі та Азії", - сказав Гегсет.

На його думку, "особливо сильні прагнення Росії посилитися в Арктиці, космосі, проводити операції в кіберпросторі".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп повідомив про "майже" завершення паузи в передачі розвідінформації Україні - ЗМІ

Кабмін затвердив порядок надання субвенції на придбання житла для 1,6 тис. ветеранів та їхніх сімей у 2025р.

Через непідтвердження мети поїздки митцям і медійникам може бути відмовлено в перетині держкордону - прикордонслужба

Україна в Джидді може запропонувати часткове припинення вогню з РФ у повітрі і на морі - FT

Дві людини загинули, трьох поранено за минулу добу в Донецькій області

Заброньованим медійникам листи сприяння не потрібні, вони продовжують виїжджати за кордон за наказами на відрядження - Мінкультури

Через нічну атаку ворожих БпЛА на агропідприємстві на Харківщині виникла пожежа

Ворог атакував з БпЛА три райони Київщини, є пошкодження – ОВА

Окупанти вночі та вранці 23 рази обстріляли Сумщину

Окупанти вдарили з артилерії по Запорізькому району, є постраждала

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА