Інтерфакс-Україна
18:39 06.10.2025

Верещук обговорила з послом Італії повернення українських заручників, незаконно утримуваних РФ

1 хв читати
Верещук обговорила з послом Італії повернення українських заручників, незаконно утримуваних РФ
Фото: https://t.me/vereshchuk_iryna

Заступниця керівника Офісу президента України Ірина Верещук провела зустріч з послом Італії Карлом Формозою під час якої обговорили теми, пов'язані з поверненням військовополонених, цивільних осіб та дітей, незаконно депортованих Російською Федерацією під час конфлікту, повідомило в понеділок посольство Італії в Україні.

"За кожним полоненим, кожним цивільним, взятим у заручники, кожною людиною, змушеною до вигнання, стоїть історія та родина, яка чекає. Італія стоїть пліч-о-пліч з Україною, щоб повернути надію та гідність тим, хто найбільше постраждав", - процитували Формозу на сторінці посольства у Facebook.

В свою чергу, Верещук повідомила, що з послом вони обговорили співпрацю у "гуманітарній сфері".

"Зустрілась з послом Італії в Україні паном Карло Формозою. Обговорили співпрацю у гуманітарній сфері. Зокрема, предметом зустрічі було можливе залучення наших італійських партнерів до міжнародних гуманітарних ініціатив із визволення з полону українських цивільних заручників", - написала в Телеграмі у п'ятницю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Петиція про безкоштовний проїзд для донорів крові у київському транспорті не набрала необхідних для розгляду голосів

До суду передано справу щодо 18 осіб, причетних до катувань понад 90 мирних жителів Куп’янська

Експрезидента УАФ Павелка оголосили у розшук

Ворожа атака безпілотниками пошкодила локомотив і вантажний вагон на станції Ковель

Ексочільника УСБУ в Харківській області затримано за підозрою у спробі захоплення державної влади під час війни

Порти Одещини всю ніч зазнавали безперервних ворожих ударів

У Чернігові завершено аварійно-рятувальні роботи на місці влучання в багатоповерхівку

ППО знешкодила 73 із 99 БпЛА, зафіксовано влучання балістичної ракети та 26 ударних БпЛА на 16 локаціях

На Миколаївщині частково знеструмлено мешканців через російську атаку – ОВА

Чергова петиція про збереження історичного флігеля на вул. Рейтарській в Києві набрала необхідні голоси

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА