Інтерфакс-Україна
17:22 06.07.2023

У Львові зобов'язали тримати всі укриття відкритими цілодобово - мер

1 хв читати
У Львові зобов'язали тримати всі укриття відкритими цілодобово - мер

Влада Львова заборонила закривати укриття протягом доби після надходження скарг на укриття, що не працювали під час повітряної тривоги в ніч на четвер, повідомив мер міста Андрій Садовий.

"Усі укриття на території Львівської громади мають бути відкриті 24/7. Таке рішення щойно проведеної комісії з надзвичайних ситуацій. Рішення непросте, але єдино правильне... Це рішення остаточне і обговоренню не підлягає", - написав Садовий у телеграмі.

За його словами, таке рішення ухвалили у зв'язку з 10 скаргами, що надійшли минулої ночі на гарячу лінію, і неможливістю "на 100% забезпечити відкривання сховищ".

"Відповідальні особи, визначені власником будівлі, мають напрацювати схему, згідно з якою сховища будуть у вільному доступі цілодобово", - написав мер.

Як повідомлялося, внаслідок ракетної атаки ворога по Львову в ніч проти четверга загинули п'ятеро людей, ще 40 постраждали. Пошкоджено або зруйновано понад 30 будинків, понад 250 квартир, 10 гуртожитків, будинок дитини, два виші, санаторну школу, електропідстанцію.

Пізніше міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко повідомив, що отримано інформацію про щонайменше 10 закритих укриттів у Львові під час нічних обстрілів, назвавши це обурливим. Поліція Львівської області відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 135 Кримінального кодексу України (залишення в небезпеці).

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Rada proposes improved conditions for joining military service

Трамп заявив, що в Україні нібито використовують війну, щоб не проводити вибори

Свириденко: 1442 ветеранів та членів їх сімей отримали гранти "Власна справа" на 694 млн грн в 2025р

Поліція затримала другого фігуранта, причетного до вибуху на "Укрпошті" у Києві

Суд знов оголосив перерву у попередньому засіданні у справі про банкрутство КЗРК до 17 грудня

Мінкультури затвердило рекомендації з комунікацій органами влади позиції щодо РФ як держави-агресора

СБУ та Нацполіція затримали ще 9-х ділків, які торгували трофейною зброєю

У Покровську ворог намагається просочуватися в північну частину міста, ці спроби блокуються – ОК "Схід"

У середу відбудеться друге засідання ТСК щодо "плівок Міндіча" – нардеп Железняк

Раді пропонують удосконалити умови укладення контракту про проходження військової служби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА