Інтерфакс-Україна
20:30 13.10.2025

Відомо про одного постраждалого громадянина України внаслідок аварії поїздів у Словаччині – МЗС

1 хв читати

Після аварії двох швидкісних поїздів біля Рожняви (Словаччина) відомо про одного постраждалого громадянина України, 2005 р.н., якому надається допомога в місцевій лікарні, повідомили журналістів в МЗС України.

Посольство України перебуває на зв'язку з матір’ю постраждалого.

Станом на 18:00, за інформацією МЗС України, відомо про 69 травмованих осіб, з яких 7 – у важкому стані, 14 – травми середньої складності, 48 – легкої складності. Загиблі - відсутні.

Раніше словацькі ЗМІ повідомляли, що у понеділок біля тунелю неподалік села Яблонов-над-Турньоу, недалеко від Рожняви, зіткнулися два швидкісні потяги. У двох зустрічних потягах перебувало більше вісімдесяти пасажирів та загалом чотири співробітники Залізничної компанії Словацької Республіки.

Міністр охорони здоров'я Каміль Шашко (Kamil Šaško) повідомив, що рятувальники надали допомогу загалом 91 особі – семеро людей отримали важкі травми, 14 – середньої тяжкості, а ще 70 осіб отримали легкі травми. Обидва машиністи вижили після лобового зіткнення, один з них вистрибнув з локомотива перед зіткненням і є одним з двох важкопоранених.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У неділю очікується відключення е/е від 3 до 4 черг для споживачів у всіх регіонах України

Зеленський разом із переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером

Ще двох дітей вдалося повернути з ТОТ Херсонщини – ОВА

Макрон та Мерц приєднаються до Зеленського у Лондоні у понеділок

Молдова звернулась по екстрену енергетичну допомогу до Румунії через атаки на енергосистему України – ЗМІ

Італія надасть EUR30 млн на відбудову Одеської дитячої лікарні

В Херсоні без світла та тепла 40 тис. абонентів, влада шукає можливості децентралізованого теплопостачання

Ліквідовано наслідки ворожих обстрілів у трьох районах на Київщині – ДСНС

Атакований СБУ танкер "тіньового флоту" Kairos сів на мілину в територіальних водах Болгарії – ЗМІ

Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА