Інтерфакс-Україна
14:57 16.01.2026

Зеленський і президент Чехії обговорили ситуацію на фронті, чеську артилерійну ініціативу

1 хв читати

Під час зустрічі у Києві президент України Володимир Зеленський обговорив із президентом Чехії Петром Павелом ситуацію на фронті, чеську артилерійну ініціативу, а також ситуацію на дипломатії.

"Чехія та особисто пан президент пройшли разом з нами значний шлях у всі ці роки повномасштабної війни, і є речі, які нам дуже допомогли, є речі, які нам дуже допомагають. Зокрема, це чеська ініціатива щодо артилерії, яка працює ефективно, яка продовжує працювати в цьому році, і це для нас дуже важливо, ми про це говорили сьогодні з паном президентом", - сказав Зеленський під час пресконференції у п’ятницю.

Він також повідомив, що поінформував чеського колену про ситуацію на фронті, про потреби у відновленні України після російських ударів, а також про ситуацію в глобальній дипломатії, і у відносинах на європейському рівні, "те, що стосується Європейського Союзу, європейських програм та України".

Зеленський нагородив Павела орденом князя Ярослава Мудрого першого ступеню за значний особистий внесок у посиленні міждержавного співробітництва, підтримки державного суверенітету та територіальної цілісності України.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС частково задовольнив позов Мін'юсту до ексдепутата "Партії регіонів" Кеворкяна

Дію Стратегії екологічної політики можуть продовжити до 2035р - Мінекономіки

Зеленський обговорив зі спікеркою Саейми Латвії мирний процес та програми підтримки України

Кількість постраждалих на Нікопольщині через ворожі обстріли зросла до семи людей – Дніпропетровська ОВА

Україна та Демократична Республіка Конго підписали меморандум для посилення продбезпеки та розвитку с/г на п’ять років

Глава МВС: за добу на 112 поступило 3,5 тис. скарг киян на відсутність електрики, тепла і води

Війна може тривати ще кілька років у разі відсутності перемир’я до літа 2026 року - думка

Рада ратифікувала дві грантові угоди між урядами України та Італії для проєктів на Одещині бюджетом понад 38 млн євро

У школах Києва канікули з 19 січня до 1 лютого – Кличко

Міністр оборони Федоров повідомив про запуск автоматизованого розподілу дронів між частинами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА