Інтерфакс-Україна
11:26 13.01.2026

Помер чоловік, поранений під час атаки ворога "іскандерами" на Кривий Ріг – Вілкул

1 хв читати
Помер чоловік, поранений під час атаки ворога "іскандерами" на Кривий Ріг – Вілкул

У лікарні Кривого Рогу помер чоловік, поранений під час атаки ворога "Іскандерами", повідомив голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.

"У лікарні помер чоловік 67 років, поранений під час останньої атаки ворога "іскандерами" в Металургійному районі. Був дуже важкий, вибухом відірвало ногу, лікарі 5 діб боролися за його життя, але травми виявилися несумісними із життям", - написав він у телеграм-каналі у вівторок.

Як повідомлялося, російські окупаційні війська 8 січня завдали ракетного удару двома балістичними ракетами "Іскандер-М" по м. Кривий Ріг. 13 людей зазнали поранень, 9 було шпиталізовано, серед них двоє неповнолітніх. Пошкоджено майже півтора десятка багатоквартирних будинків, автівки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДБР: На Донеччині викрито військових, які вкрали понад 47 млн грн на закупівлях дронів

Ветеран-оператор БПЛА може працювати як фахівець із технічної, агро- чи інфраструктурної відеозйомки

Мін’юст розпочав експертні дослідження для виробників безпілотних систем і засобів РЕБ

СБУ кваліфікує удари РФ по українській енергетиці як злочини проти людяності

Українську мову вивчають у 107 країнах світу – дані Preply

Освітній комітет Ради визнав незадовільною роботу Міносвіти щодо ефективного використання субвенцій у 2025р.

Окупанти вночі влучили у дитячий майданчик у Львові, без постраждалих – обладміністрація

Глава МВФ прибула до Києва

Лісовий: На Київщині на базі закладів освіти розгорнуто понад 200 пунктів незламності

Петиція до Кабміну із закликом перенести та меморіалізувати стелу на в’їзді в Донецьку область не набрала необхідних голосів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА