Інтерфакс-Україна
14:32 04.08.2022

Поліція перевіряє інформацію про нібито мінування об'єктів у низці областей України

1 хв читати
Поліція перевіряє інформацію про нібито мінування об'єктів у низці областей України

Поліція отримала інформацію від колцентру СБУ про нібито мінування об'єктів, зокрема критичної інфраструктури, у низці областей України, проводиться перевірка.

"З колцентру СБУ вдень у четвер надійшла інформація про нібито мінування залізничних вокзалів, автовокзалів, площ і торговельних центрів у Волинській, Вінницькій, Черкаській, Хмельницькій, Рівненській, Тернопільській та Кіровоградській областях", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у правоохоронних органах.

Наразі ця інформація перевіряється.

У Тернополі, зокрема, як розповів співрозмовник агентства, перевірку вже завершено, інформацію про нібито мінування не підтвердили, вибухонебезпечних предметів не виявлено.

У Києві, за інформацією столичного главку поліції, на станції метро "Площа Льва Толстого" стався інцидент між чоловіком та жінкою, ймовірно, через вербальний конфлікт. "Чоловік із балончика розпорошив, найімовірніше, сльозогінний газ, у жінки нічого не забирав і втік", - сказали у главку, додавши, що зловмисника наразі розшукують.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд залишив під вартою детектива НАБУ Гусарова, якого звинувачують у роботі на ФСБ РФ

Переговори Умєрова та Гнатова з представниками США у Флориді тривають

Нардепці Скороход, її помічнику та спільнику повідомили про підозру – НАБУ

Делегації України та США проведуть зустріч у пʼятницю – джерело

США у новій Стратегії нацбезпеки проголосили намір "стабілізувати відносини Європи та Росії" та "культивувати опір поточній траєкторії розвитку Європи"

Військові закликають виробників до масового впровадження ШІ на полі бою

У Чернігівській області 90% абонентів без світла через аварію в мережі - обленерго

Дві людини загинули внаслідок удару БпЛА по вантажівці в Ізюмі

Єврокомісія сприятиме доступу України до резерву кібербезпеки ЄС - Віркунен

ЄС має працювати над інструментами для визначення походження безпілотників - посол Швеції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА