Інтерфакс-Україна
17:44 28.12.2025

Травмованих у ДТП за участю автобуса в Калуському районі вже 13, серед них двоє дітей – ДСНС

1 хв читати

До 13 зросла кількість постраждалих внаслідок дорожньо-транспортної пригоди між селами Надіїв та Раків Калуського районі Івано-Франківської області з участі автобуса, повідомляється в телеграм-каналі Державної служби України з надзвичайних ситуацій у неділю.

"Збільшилася кількість травмованих - 13 людей,з них 2 дитини", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося про одного загиблого чоловіка 1964 року народження та дев’ятьох травмованих, зокрема, одну дитину.

"Рейсовий автобус з’їхав у кювет і перекинувся на бік. У салоні перебували 30 пасажирів і 2 водії. Рятувальники евакуювали 18 людей та багаж пасажирів. Постраждалі та водії самостійно вирушили до місць проживання. Обставини аварії з’ясовують правоохоронці та офіцер-рятувальник громади", - розповіли в ДСНС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ветеран-оператор ПТРК може застосувати свої військові компетенції як оператор спецобладнання чи інструктор з тех- і спортдисциплін - Мінветеранів

Міносвіти залучило понад $800 млн міжнародної підтримки на розвиток та відновлення освіти у 2025р

Умєров та Зеленський узгодили з Віткоффом подальші контакти та наступні кроки

Відновлення електрики для понад 9 тис. споживачів Вишгородського району після суботньої атаки потребує ще трохи часу – ДТЕК

СБУ повідомляє про обшуки у керівництва та співробітників Закарпатського обласного ТЦК

На Тернопільщині понад 6,8 тис. абонентів залишаються без електрики - ОВА

Переважна більшість українців хоче миру, але не шляхом виходу з Донбасу – Зеленський

Інформація про повний контроль ворога над Родинським не відповідає дійсності - УВ "Схід"

Припинено повноваження двох незалежних членів наглядової ради "Оператора ринку"

Кабмін передає державну нерухомість та арештовані обʼєкти в управлінні АРМА для розселення ВПО - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА