Інтерфакс-Україна
01:19 23.12.2025

Громади і регіони виділили 47 млрд грн на підтримку Сил оборони - заступник керівника ОП

1 хв читати

Громади і регіони станом на листопад 2025 року виділили на підтримку Сил оборони та безпеки пакет підтримки у розмірі 47 млрд грн, повідомив заступник керівника Офісу президента Віктор Микита.

"На рівні ОВА та громад прийняті відповідні оперативні рішення, котрі дозволили вже профінансувати майже 90% видатків, що становить понад 41 млрд грн. Це те, що вже допомагало і продовжує допомагати міцно стояти нашим захисникам по всій лінії фронту", - написав він у телеграмі.

За його словами, це кошти платників податків, які спрямовані на пріоритетний напрямок.

Він уточнив, що в окремих регіонах видатки на підтримку Сил оборони та безпеки сягають 40% від обласного бюджету та 30% від загального обсягу бюджетів громад і обласного центру.

"Це суттєве фінансування, яке демонструє поточні пріоритети на місцях. Дякуємо платникам податків за довіру та стійкість, керівникам ОВА – за ефективну координацію і консолідацію зусиль громад у регіонах, депутатському корпусу в областях та громадах – за державницьку позицію, вчасні рішення й пріоритети", - написав заступник керівника ОП.

Джерело: https://t.me/zakarpatskaODA/13742

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ожеледиця та хуртовина можуть ускладнити рух транспорту та роботу підприємств у понеділок

Рух електротранспорту в Києві повністю відновлено - КМДА

Глава МАГАТЕ повідомив про місцеве перемир’я для ремонту ЛЕП біля ЗАЕС

Початок останнього тижня в 2025 році буде сніжним, але не надто холодним, на дорогах ожеледиця

Опалення повернеться в усі будинки Києва до кінця дня - віцепрем'єр

Друга петиція про перейменування вулиці в Києві на честь Парубія не набрала необхідних голосів

У Києві відновлюють електропостачання, у Київській області – 19 тис., у Чернігівській – 20 тис. домогосподарств без світла – Міненерго

Пасажиропотік через кордон у тиждень Різдва підскочив ще на 21,9%, на кордоні досі черги – Держприкордонслужба

Енергетики ДТЕК повернули світло 748 тис. киян після масованої ворожої атаки

Захисники України в ніч на 28 грудня знищили або подавили 30 з 48 засобів повітряного нападу росіян

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА