Інтерфакс-Україна
13:03 04.01.2026

Дейнеко після керівництва Держприкордонслужбою стане радником глави МВС та очолить бойовий підрозділ ДПСУ

1 хв читати
Дейнеко після керівництва Держприкордонслужбою стане радником глави МВС та очолить бойовий підрозділ ДПСУ
Фото: @V_Zelenskiy_official Telegram

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко повідомив, що Сергій Дейнеко призначається радником міністра внутрішніх справ України та одночасно після нетривалої реабілітації буде призначений командиром бойового підрозділу Держприкордонслужби.

"Мав щиру розмову з Сергієм Васильовичем. З урахуванням рекомендацій лікарів він потребує нетривалого відновлення після багаторічної служби. Ціную як управлінський досвід генерала Дейнеко, здобутий за більш як 6 років на посаді голови Держприкордонслужби, так і його бойові здобутки. На посаді радника очікую від нього експертної підтримки, порад на основі бойового досвіду та участі в напрацюванні рішень у сфері безпеки державного кордону", - написав міністр у Телеграмі.

Міністр також зазначив, що Дейнеко прийняв рішення продовжити військову службу, залишаючись радником.

"Крім того, Сергій Дейнеко прийняв для себе рішення продовжити військову службу, залишаючись радником. Тож після нетривалої реабілітації він буде призначений командиром бойового підрозділу Держприкордонслужби. Розумію та підтримую це бажання. До того ж, впевнений, що з бойових позицій поради Дейнеко матимуть більш практичну цінність та відповідатимуть реаліям війни", - наголосив Клименко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Екстрені відключення зберігаються в столиці, на Київщині та Одещині, є знеструмлення на Харківщині та Житомирщині – Міненерго

ДБР: На Донеччині викрито військових, які вкрали понад 47 млн грн на закупівлях дронів

Ветеран-оператор БПЛА може працювати як фахівець із технічної, агро- чи інфраструктурної відеозйомки

Мін’юст розпочав експертні дослідження для виробників безпілотних систем і засобів РЕБ

СБУ кваліфікує удари РФ по українській енергетиці як злочини проти людяності

Українську мову вивчають у 107 країнах світу – дані Preply

Освітній комітет Ради визнав незадовільною роботу Міносвіти щодо ефективного використання субвенцій у 2025р.

Окупанти вночі влучили у дитячий майданчик у Львові, без постраждалих – обладміністрація

Глава МВФ прибула до Києва

Лісовий: На Київщині на базі закладів освіти розгорнуто понад 200 пунктів незламності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА