Інтерфакс-Україна
13:43 09.01.2022

Киргизія відправила ноту Казахстану у зв'язку із затриманням свого громадянина

1 хв читати
Киргизія відправила ноту Казахстану у зв'язку із затриманням свого громадянина

Влада Киргизії направила ноту в Казахстан у зв'язку із затриманням киргизького громадянина Вікрама Рузахунова за участь у заворушеннях, повідомив у неділю журналістам заступник голови киргизького уряду, керівник Держкомітету нацбезпеки (ДКНБ) Камчибек Ташієв.

"Офіційних звернень до нас не було, але ми направили ноту в Казахстан. Він не є терористом, так, він, можливо, якимось чином опинився не в тому місці, ці обставини треба з'ясувати", - заявив Ташієв біля будівлі казахстанського посольства в Бішкеку.

За його словами, затриманий є "добропорядним громадянином країни, музикантом, громадським діячем". "Ті, хто проводить розслідування, вони, напевно, помилилися", - сказав Ташієв.

У неділю до посольства Казахстану в Бішкеку на мітинг на підтримку Рузахунова прийшли близько 20 осіб, в основному артисти і музиканти. Вони вимагають розібратися в ситуації і скоріше повернути музиканта на батьківщину.

Раніше державний телеканал "Казахстан" оприлюднив відеозапис визнання затриманого громадянина Киргизії в тому, що йому запропонували 90 тис. тенге для участі в протестах в Алмати. У МВС Киргизії повідомили з посиланням на родичів, музикант часто гастролював в Алмати. Напередодні Нового року його запросили в Алмати для проведення концертів. Квиток в Алмати він придбав 16 грудня 2021 року, і 2 січня полетів в Алмати.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держдеп офіційно підтвердив відставку посла США в Україні Брінк

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено майже 200 окупантів – Генштаб ЗСУ

Зарівна: Ми не можемо обмінювати депортованих дітей на території чи атомні станції

У Дніпрі вже вісім постраждалих внаслідок ракетного удару - Лисак

Посол ЄС: Дотримуємося плану відкриття всіх переговорних кластерів з Україною цього року

Умєров обговорив с данським колегою Поульсеном закупівлю української зброї та інвестиції в ОПК

Зі Слов'янської та Дружківської громад на Закарпаття евакуювали дві родини з дітьми - обладміністрація

Внаслідок атаки ворожих БПЛА на Житомирщині одна людина загинула, п'ятеро зазнали поранень, серед них – дитина

Посол США Брінк має намір піти у відставку

Зеленський про російські обстріли: Потрібна тактика тиску на РФ, щоб терор і війна припинились

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА