Інтерфакс-Україна
19:51 25.11.2024

ЦВК визнала Тамілу Ташеву обраним народним депутатом від партії "Голос" після відмови Івана Примаченка від мандата

1 хв читати
ЦВК визнала Тамілу Ташеву обраним народним депутатом від партії "Голос" після відмови Івана Примаченка від мандата

Центральна виборча комісія визнала Тамілу Ташеву обраним народним депутатом України в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі після того, як нардеп від партії "Голос" Іван Примаченко відмовився від мандата.

"Іван Примаченко, який був визнаний обраним народним депутатом на позачергових парламентських виборах 21 липня 2019 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від політичної партії "Голос", подав заяву про відмову від депутатського мандата. ЦВК розглянула документ і визнала Івана Примаченка таким, який не набув депутатського мандата", - повідомляє ЦВК у телеграм-каналі.

Водночас ЦВК визнала Тамілу Ташеву, наступну за черговістю кандидатку, включену до виборчого списку політичної партії "Голос" за №26, обраною народною депутаткою України на зазначених виборах.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Норвегія долучилася до Коаліції дронів

Міністри закордонних справ ЄС зустрінуться в Люксембурзі 14 квітня, Сибіга доєднається онлайн

Справа "золотих яєць" Міноборони: суд призначив заставу в 5 млн грн для фізичної особи, яка координувала злочинну схему

Зеленський ввів у дію санкції проти пропагандистів і "тіньового флоту" РФ

"Експоцентр " разом з ГО "Культурні практики" починає етап дослідження ВДНГ як радянського ідеологічного простору - гендиректор

Україна прагне зробити внесок в успіх коридору Лобіто і зміцнювати зв'язки з Африканським Союзом - Сибіга

Ідентифіковано 5 бойовиків, які катували та грабували місцевих мешканців під час окупації Харківщини

У Кремлі підтвердили зустріч Віткоффа з Путіним, на якій будуть обговорювати війну в Україні – ЗМІ

Глава МЗС Фінляндії обговорила з держсекретарем США Рубіо мир в Україні та стримування загрози від РФ

В Україні судитимуть двох російських військових за вбивство та жорстоке поводження з цивільними в Бучі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА