20:55 03.09.2024

У Львові в лікарні виявили посилку, ймовірно, з протитанковими мінами

1 хв читати
У Львові в лікарні виявили посилку, ймовірно, з протитанковими мінами

У Львові в лікарні Святого Луки у вівторок, 3 вересня, виявили посилку з підозрілими предметами, схожими на протитанкові міни, повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

"Зараз на місці працюють вибухотехніки і всі служби. Персонал і пацієнти в безпеці", - написав Садовий у телеграм-каналі.

Обставини події встановлюють.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА