Інтерфакс-Україна
23:50 07.11.2023

В Україні зареєстровано перший випадок нового варіанта коронавірусу Pirola

1 хв читати

Перший лабораторно підтверджений випадок нового субваріанта коронавірусу Омікрон Pirola зареєстровано в Рівненській області.
Як повідомляє Міністерство охорони здоров'я, новий субваріант виявили у 20-річного чоловіка.
Новий субваріант вірусу Pirola вперше було зафіксовано влітку в Ізраїлі, потім його виявили у США, Данії та Великій Британії. У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни.
За симптомами та клінічним проявом захворювання субваріанта Pirola не виявлено особливих відмінностей від попередніх штамів COVID-19, однак через велику кількість мутацій Pirola швидше вражає ослаблений імунітет.
Симптоми субваріанта Pirola такі самі, як і в інших варіантах COVID-19: нежить, підвищена температура, кашель, головні болі, втома, втрата нюху або смаку, можливе подразнення очей і висипання.
Загалом за минулий тиждень в Україні зареєстровано 9480 випадків COVID-19, 45 українців, зокрема дитина до 4 років, померли внаслідок захворювання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворожий БпЛА влучив у багатоповерхівку на Одещині, евакуйовано 58 людей – ОВА

Росіяни завдали 726 ударів по 30 населених пунктах Запорізької області - ОВА

Генштаб зафіксував впродовж доби 154 бойові зіткнення

За добу обстрілів на Харківщині під ударами були 3 населені пункти, постраждала одна людина – ОВА

Трамп у четвер у Давосі планує підписання документів про створення "Ради миру"

У Києві без тепла залишаються трохи менше 3 тис. багатоповерхівок, за ніч підключили 227 - мер

Через атаки БпЛА на Дніпропетровщині постраждали дві людини, пошкоджені будинки та авто - ОВА

Троє українців звільнено з незаконного утримання у Венесуелі - Сибіга

Через російські обстріли в Україні в кількох регіонах запроваджені аварійні відключення електроенергії - "Укренерго"

За добу на Херсонщині внаслідок російських атак загинула людина, шестеро поранених

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА