Інтерфакс-Україна
16:15 02.08.2025

У Вінниці відкрили кримінальну справу через протест біля ТЦК: затримано 5 осіб

1 хв читати
У Вінниці відкрили кримінальну справу через протест біля ТЦК: затримано 5 осіб
Фото: Суспільне Вінниця

У Вінниці відкрили кримінальну справу через протест біля ТЦК: вже затримано п’ятьох чоловіків віком від 21 до 33 років, повідомила пресслужба поліції Вінницької області.

Як повідомлялося, інцидент стався вночі: кілька десятків вінничан намагалися потрапити на територію ТЦК, аби звільнити одного з мобілізованих. Ситуація переросла у конфлікт із працівниками центру. За фактом спроби захоплення державної установи поліція відкрила кримінальне провадження

За даними поліції, в ніч на 2 серпня близько 80 людей, в т.ч. представники громадської організації, прибули до об'єкту ТЦК з вимогою відпустити чоловіка, котрого доставили військовослужбовці як особу, яка розшукується за ухилення від військової служби.

Частина присутніх пошкодила ворота та проникли на територію установи. Аби відтіснити людей та припинити подальше порушення громадського порядку правоохоронці застосували спеціальні засоби.

Повідомляється, що слідчі розслідують кримінальне провадження за ст. 341 (захоплення державних або громадських будівель чи споруд) ККУ. П'ятьох чоловіків віком від 21 до 33 років, причетних до злочину, затримано в процесуальному порядку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Метінвест" придбав у ArcelorMittal трубний завод у Румунії

Сікорський відповів на заяву речниці МЗС РФ про те, що Ленін був "архітектором" Польщі

СБУ: викрито начмеда бойової бригади ЗСУ, який коригував повітряні атаки ворога

Майже 32 тис. споживачів на Одещині із понад 600 тис. знеструмлених залишаються без світла через удари РФ на вихідні – глава Міненерго

Окупанти 17 разів обстріляли міста і села Донецької області, у Дружківці є загиблий – обладміністрація

ЄС знаходиться під безпрецедентним тиском з боку США перед зустріччю щодо фінансування України – ЗМІ

Фон дер Ляєн: на саміті нам доведеться вирішити, яким шляхом піти у питанні фінпідтримки України на 2026-2027рр

Генштаб підтвердив ураження НПЗ "Славянский", низки об'єктів нафтогалузі на території РФ та артскладу на ТОТ України

Злочин СЗЧ припиняється, коли військовий звертається щодо подальшого проходження служби – Верховний Суд

Окупати атакували машину рятувальників на Донеччині, є постраждалі – ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА