22:33 09.03.2024

У Раді можуть зареєструвати законопроєкт про мобілізацію засуджених наступного тижня - Малюська

1 хв читати
У Раді можуть зареєструвати законопроєкт про мобілізацію засуджених наступного тижня - Малюська

Законопроект про мобілізацію засуджених може бути зареєстрований у Верховній Раді вже наступного тижня, заявив міністр юстиції Денис Малюська в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

"На найближчому засіданні Ради він буде голосуватися в першому читанні і в другому так само. Я очікую, що це буде навесні, не пізніше", - припустив він.

Міністр зазначив, що на прохання військовослужбовців із переліку тих, хто підлягає мобілізації, виключили порушників військової дисципліни, а також тих, хто скоював злочини з виконанням свого військового обов'язку.

"Вони таких громадян, які неналежно виконували свої обов'язки, не хочуть повертати до лав Збройних сил. Так само не хочуть бачити тих, хто вчиняв злочини проти державності", - наголосив Малюська.

За його словами, такі категорії, напевно, під мобілізацію не потраплять, але останню крапку в цьому питанні поставить парламент.

"Я не очікую затягування розгляду в парламенті, тому що поки що я не зустрічав жодного політика, депутата або керівника Збройних сил, який був би активно проти", - сказав Малюська.

Він також визнав, що не всі командири готові брати до себе в частини таких мобілізованих, найімовірніше, це будуть окремі загони.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА