Інтерфакс-Україна
07:44 27.10.2020

У двох областях України невідомі повідомили про нібито мінування двох виборчих комісій

1 хв читати
У двох областях України невідомі повідомили про нібито мінування двох виборчих комісій

У двох областях України невідомі повідомили про нібито мінування двох виборчих територіальних комісій, повідомила прес-служба Держслужби з НС.

"Протягом 26 жовтня надійшли анонімні повідомлення про мінування 2 виборчих територіальних комісій в Одеській (1) і Київській (1) областях", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в порядку взаємодії залучалося 11 працівників особового складу та 2 одиниці техніки ДСНС. Після проведених перевірок факти мінування не підтвердилися.

"У зв'язку з підрахунком голосів на виборчих територіальних комісіях триває чергування понад 500 співробітників ДСНС", - додали у відомстві.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Білецький анонсував створення Ветеранського корпусу для всіх підрозділів Сил оборони

Щонайменше 8 людей поранені внаслідок нічної атаки в Україні

Знеструмлені 10 населених пунктів у Запорізькій області внаслідок атаки РФ

Погода найближчими днями в Україні не зміниться, лише на заході в понеділок невеликий дощ, на півдні - туман

Фотовиставка відкрилася на станції метро "Золоті ворота" в Києві з нагоди Дня ЗСУ

Сирський у День ЗСУ: Не маємо права повторити помилки сторічної давнини, мусимо вистояти і обов’язково вистоїмо

Головною ціллю ударів РФ вночі була енергетика – Зеленський

Нацполіція зареєструвала 239 воєнних злочинів РФ за добу, розшукано 29 і повернуто 16 дітей

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА