Інтерфакс-Україна
12:17 04.12.2025

САП вимагає визнати необґрунтованими активи судді Києво-Святошинського райсуду Київщини

1 хв читати
САП вимагає визнати необґрунтованими активи судді Києво-Святошинського райсуду Київщини

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) подала позов до Вищого антикорупційного суду (ВАКС) про визнання необґрунтованими активів, які в період 2022 - 2023 років набув суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області.

В телеграм-каналі в четвер САП інформує, що позов заявлений прокурором САП за матеріалами Національного агентства з питань запобігання корупції та Національного антикорупційного бюро України.

"Позовну заяву подано щодо такого майна: автомобіля "MERCEDES-BENZ", частини вартості автомобіля "RENAULT ZOE", грошових коштів на банківських рахунках", - йдеться в повідомленні.

В антикорупційній прокуратурі уточнюють, що загальна вартість активів – понад 3,3 млн грн.

"Аналізом майнового стану судді, членів його сім’ї та родичів встановлено неможливість набути ці об’єкти за рахунок законних доходів. Зважаючи на це, прокурор САП звернувся до суду з позовом про визнання необґрунтованими активів та їх стягнення в дохід держави", - зазначається в повідомленні.

В САП нагадують, що відповідно до закону України "Про запобігання корупції" особа, уповноважена на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, стосовно якої набрало законної сили рішення суду про визнання необґрунтованими активів та їх стягнення в дохід держави, підлягає звільненню з посади в установленому законом порядку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

ОВА: Четверо цивільних поранені внаслідок обстрілів 25 населених пунктів Запорізького району

Окупанти за добу втратили 1 180 осіб та 131 од. спецтехніки

Польща підняла винищувачі через активність російської дальньої авіації

6 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Нацполіція Ірландії відкрила розслідування через дрони, зафіксовані під час візиту Зеленського

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА