08:48 16.05.2024

ЕКА у квітні застрахувало 46 млн грн кредитних договорів, підтримавши 1,07 млрд грн експорту

1 хв читати
ЕКА у квітні застрахувало 46 млн грн кредитних договорів, підтримавши 1,07 млрд грн експорту

Експортно-кредитне агентство (ЕКА) у квітні застрахувало кредити обсягом 46 млн грн і підтримало 1,07 млрд експорту, повідомляється на сайті ЕКА.

При цьому зазначається, що з початку року застраховані в ЕКА експортери забезпечили надходження 1,7 млрд грн експортної виручки. На одну гривню страхової відповідальності агентства припало 12,4 грн майбутньої виручки.

У квітні своїх клієнтів-експортерів в ЕКА застрахували Укргазбанк (сума кредитних договорів 27 млн грн, обсяг підтриманого експорту 1,02 млрд грн) і Ощадбанк (19 млн грн і 45,7 млн грн відповідно).

Ці підприємства, розташовані у Львівській, Дніпропетровській і Чернівецькій областях та в Києві, експортують свою продукцію в Словаччину (на 504,2 млн грн), Естонію (252,1 млн грн), Польщу (252,1 млн грн), Румунію (45,69 млн грн), територію Бенілюксу (12,7 млн грн) і Францію (4,65 млн грн).

Експортно-кредитне агентство створено для стимулювання експорту товарів (робіт, послуг) українського походження та підтримки експортерів - резидентів України шляхом страхування, перестрахування, надання гарантій за договорами, які забезпечують розвиток експорту. Єдиним засновником й акціонером ЕКА є держава в особі Кабінету Міністрів. Управління корпоративними правами, що належать державі у статутному капіталі ЕКА, здійснює Кабмін через уповноважений орган управління - Міністерство економіки.

Нацбанк України із 7 січня 2023 року отримав повноваження з регулювання діяльності ЕКА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Сформовано наглядову раду "Енергоатому"

Запуск механізму кешбеку за програмою "Купуй українське" заплановано на початок вересня

Малий і середній бізнес може отримати грант на розвиток власного експорту в сумі до EUR40 тис. - Мінекономіки

АМКУ дозволив "Укрнафті" отримати в управління активи "Татнафти"

Консультативна рада Мінекономіки запропонувала створити економічні кластери в західних областях України для розвитку промисловості

Рада прийняла за основу законопроєкт про реформу промислового забруднення - Железняк

Напрацьовуються рішення щодо забезпечення скрапленим газом вразливого населення прифронтових територій Харківщини - Мінреінтеграції

Крос-курси основних світових валют 20 червня на 16.01

Офіційні (облікові) курси банківських металів на 21 червня - НБУ

Офіційні курси Національного банку України на 21 червня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА