12:27 20.04.2024

Дніпропетровська область отримає понад 3,2 млрд грн у рамках економічної платформи "Зроблено в Україні"

1 хв читати
Дніпропетровська область отримає понад 3,2 млрд грн у рамках економічної платформи "Зроблено в Україні"

Перша віце-прем'єр-міністр - міністр економіки України Юлія Свириденко повідомила, що для Дніпропетровської області на цей рік передбачено понад 3,2 млрд грн у рамках усіх програм підтримки, повідомляється на сайті президента України в суботу.

На презентації економічної платформи "Зроблено в Україні" в місті Дніпро за участю президента України Володимира Зеленського вона зазначила, що чим активніше бізнеси регіону подаватимуться на відповідні програми, тим більше зможуть отримати. За словами Свириденко, їх розподіляють і на вже знайомі бізнесу державну підтримку "5-7-9", гранти на переробку, компенсації та нові програми.

Зеленський подякував підприємцям за те, що, незважаючи на повномасштабну російську агресію, вони залишаються у своєму регіоні, підтримують економіку та забезпечують людей роботою. Він наголосив на важливості посилення протиповітряної оборони та захисту енергетичної інфраструктури в області.

За словами президента, влада розуміє, що під час війни бізнес перебуває в непростому становищі, тож саме для його підтримки, розв'язання питань і розвитку вітчизняного виробництва започаткували платформу "Зроблено в Україні".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Прямі збитки інфраструктури України через війну зросли до $170 млрд — KSE

"Укренерго" застосовує обмеження е/е для промисловості та бізнесу в деяких регіонах через атаки РФ

Південна Корея в січні скоротила імпорт СПГ на 10% на тлі високих цін у регіоні

ВВП Японії в IV кварталі прискорив зростання до 0,7%

Свириденко: Україна представила в Ер-Ріяді проєкти і приватизаційні можливості на $0,5 млрд

Енергоспоживання населення наразі не обмежується завдяки імпорту е/е промисловістю – ексміністерка енергетики

Україна отримує пропозиції від компаній сусідніх країн щодо дольової участі в добудові ХАЕС-3,4 – Галущенко

Глава Міненерго занепокоєний проєктом скасування дозволу парламенту Болгарїї на продаж Україні корпусів реакторів для ХАЕС-3,4

Україна готова співпрацювати з ЄС в питаннях урану, літію і титану - Шмигаль

Індекс українських акцій на Варшавській біржі 13 лютого зріс ще на 11,6%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА