Інтерфакс-Україна
13:12 19.04.2024

Україна отримає від ЄІБ EUR560 млн для проєктів в енергетиці та відновленні житла

1 хв читати
Україна отримає від ЄІБ EUR560 млн для проєктів в енергетиці та відновленні житла

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль підписав меморандум із главою Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) Надією Кальвіно, згідно з яким Україна отримає EUR560 млн для проєктів в енергетиці та відновленні житла.

"Цьогоріч Україна отримає 560 млн євро для проєктів в енергетиці, транспортній інфраструктурі, відновленні житла, а також на проєкти, які підтримають наше економічне відновлення та український бізнес. Відповідний меморандум підписали з головою ЄІБ Надією Кальвіно", - написав Шмигаль у телеграм-каналі в п'ятницю.

Глава українського уряду наголосив, що планується прискорити роботу над поточними проєктами, а також сфокусуватися на підготовці нових інвестицій ЄІБ у критичні державні та приватні ініціативи.

"Меморандум сприятиме швидкому відновленню України та наблизить нас до Європейського Союзу. Вдячні за стійку та постійну підтримку Європейського інвестиційного банку", - підсумував він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Запаси газу в ПСГ становлять 5,7 млрд куб. м, що нижче минулорічного показника на 31%, – ексміністерка енергетики

СЕС з настанням весни будуть суттєво впливати на ціни на е/е у напрямку їх зниження – ексміністерка енергетики

ОККО, WOG і KLO знизили ціни на пальне на вихідні на 2-7 грн/л

"Нафтогаз" заперечує звинувачення НАБУ та САП у бездіяльності щодо повернення активів в Україну

"Ліси України" у 2025 р. завершать реалізацію програми "Зелена країна" з висадки 1 млрд дерев

Продовольчі товари у березні продовжили дорожчати, перед Великоднем подешевшало тільки борошно

"Нібулон" готовий виконувати вантажні аграрні, металургійні та будівельні перевезення по Середньому і Верхньому Дунаю

Рожкова вірить в успішну приватизацію Укргазбанку та Сенс Банку, але не цього року

Нацбанк опублікує сценарії стрес-тестів банків наприкінці весни, це не буде "Армагеддон" – Рожкова

Український МХП купує 41% іспанської компанії з птахівництва UVESA

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА