Інтерфакс-Україна
10:58 16.04.2024

"Нафтогаз" за три місяці виплатив 18,2 млрд грн податків

1 хв читати
"Нафтогаз" за три місяці виплатив 18,2 млрд грн податків

Підприємства групи "Нафтогаз" за січень-березень 2024 року перерахували 18,2 млрд грн податків.

Згідно з повідомленням на сайті "Нафтогазу", зокрема за березень до держбюджету сплачено 7,8 млрд грн, іще 0,5 млрд грн - до місцевих бюджетів.

Як повідомлялося, підприємства групи "Нафтогаз" у 2023 році сплатили 90,2 млрд грн податків, 83,4 млрд грн з яких - до державного бюджету і 6,8 млрд грн - до місцевих бюджетів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Концесією 1-го та контейнерного терміналів у порту "Чорноморськ" зацікавились понад 40 операторів та інвесторів

Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину

Ціни на газ в Європі оновили максимум з червня, зросли за тиждень максимально більше ніж за два роки

Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко

Dragon Capital у 2025р інвестував в Україну майже $100 млн, в 2026р планує подальше зростання – Фіала

Україна у 2025р скоротила експорт сталевих напівфабрикатів більш ніж на чверть та значно наростила їх імпорт

НКРЕКП встановила максимальну граничну ціну на РДН та ВДР з 18 січня по 31 березня на рівні 15 тис. грн/мвт*год протягом всієї доби, на балансуючому ринку – 16 тис. грн/мвт*год

Банки в грудні скоротили фінансування розбудови нової енергогенерації до 48 МВт, з червня-24 обсяг досяг 1,34 ГВт

ПриватБанк у ніч на 17 січня призупинить операції з картками через регламентні роботи

Ринок новобудов впроваджує резервне енергоживлення на етапі проєктування - експерт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА