12:52 17.03.2024

У Києві майже 60 тис. споживачів довелося підключати до електрики за резервною схемою - Міненерго

2 хв читати
У Києві майже 60 тис. споживачів довелося підключати до електрики за резервною схемою - Міненерго

У Києві через технічні порушення в електромережах знеструмлювали дві підстанції 110 кВ, унаслідок чого було відключено 58 тис. абонентів та обладнання водоканалу, повідомило Міністерство енергетики.

За інформацією в його телеграм-каналі в неділю, усіх споживачів увімкнено за резервною схемою.

Крім цього, вже відновлено роботу ТЕЦ в Івано-Франківській області, що відключалася з технологічних причин, і відновлено теплопостачання її місту-супутнику.

В аварійний короткостроковий ремонт виведено блок однієї з ТЕЦ, але загалом в енергосистемі достатньо резервів для покриття попиту побутових споживачів і промисловості.

Також планується комерційний імпорт та експорт електроенергії, хоча кілька днів їхні обсяги йдуть на зниження. На поточну добу імпорт становитиме 3900 МВт-год, що на 8% нижче за показник суботи, експорт - до 2000 МВт-год, що майже на чверть менше, ніж учора.

Водночас обстріли російських агресорів і минулої доби призвели до відключення електрики. Зокрема, у Сумській області було відключено 777 споживачів у 9 населених пунктах. Наразі уточнюється кількість знеструмлених споживачів після нещодавніх обстрілів Охтирського району.

У Харківській області за добу неодноразово відключалися повітряні лінії 110 кВ і підстанції 110 кВ, унаслідок чого залишалися без світла 7852 споживачі, але наразі всі підключені до мережі.

У Донецькій області за добу відключалося 6935 споживачів у 17 населених пунктах, відновлено електропостачання 5620 абонентам.

Загалом через ворожі обстріли в Донецькій області без світла 43,8 тис. споживачів у 77 населених пунктах, у Харківській області - 17,5 тис. абонентів, у Сумській - 8,2 тис. абонентів у 88 населених пунктах, у Запорізькій - 3730 абонентів у 50 населених пунктах, у Херсонській області - понад 25,8 тис. споживачів у 45 населених пунктах, Чернігівській - 1,4 тис. у 23 населених пунктах. У Херсоні без напруги 3010 споживачів.

У Сумській області також виникли проблеми з газопостачанням через масований артилерійський обстріл одного з населених пунктів в Охтирському районі - там вимкнуто 132 споживачі.

В одному з населених пунктів Вишгородського району Київської області під час виконання земляних робіт було пошкоджено підземний газопровід. Від газопостачання відключено 60 споживачів приватного сектору, 19 споживачів у багатоквартирних будинках і лікарню.

У Золочівському районі Львівської області плугом трактора в полі пошкоджено газопровід середнього тиску - без газопостачання залишилися 220 абонентів.

У населеному пункті Стрийського району з технологічних причин припинено подачу газу до 217 житлових будинків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Актуалізація вимог "єОселі" збільшить попит на якісне житло і стимулюватиме економіку країни - думка

Обмеження е/е в Україні в середу розпочнуться з 19:00 замість 20:00 - обленерго

УЗ підвищила вартість комплектів білизни в плацкартних і купейних вагонах у 1,6 раза, у вагонах СВ - удвічі

ФДМ готується до приватизації одного з Дунайських портів

"Укренерго" скасувало обмеження споживачів з 07:00 до 20:00 середи в усіх областях

Україна влітку планує виставити на перші аукціони оренду 109 тис. га агроземель

SENSAR Development має намір побудувати в Ужгороді 5-зірковий готель і житловий комплекс

Ощадбанк придбав облігації нового випуску "Нової пошти" на 650 млн грн

"Нафтогаз" і Міноборони почали формування незалежної НР в "Укртатнафті"

Шмигаль доручив Міненергетики та "Укренерго" розробити проєкт постанови щодо справедливих графіків відключень споживачів від електроенергії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА