Інтерфакс-Україна
16:35 10.01.2024

В енергосистемі зафіксовано новий рекорд споживання, населення і бізнес мають економити - "Укренерго"

1 хв читати
В енергосистемі зафіксовано новий рекорд споживання, населення і бізнес мають економити - "Укренерго"

Диспетчерський центр НЕК "Укренерго" фіксує в середу новий рекорд споживання електроенергії та закликає як населення, так і бізнес до вкрай раціонального використання електрики.

"Сьогодні новий рекорд споживання, особливо в ранкові години. Наш диспетчерський центр протягом усього дня докладає зусиль, щоб збалансувати роботу енергосистеми", - написала компанія у своєму телеграм-каналі.

Там укотре закликали і побутових споживачів, і бізнес ощадливо споживати електроенергію, щоб допомогти енергосистемі працювати в складних погодних умовах без навантажень.

Як повідомлялося вранці середи, "Укренерго" прогнозувало протягом дня дефіцит приблизно у 3% обсягу споживання. Останній рекорд було зафіксовано 9 січня на тлі похолодання й одночасного збільшення споживання в регіонах, яким повертають світло після відключень у зв'язку з негодою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні запускають комплексний проєкт із модернізації зрошувальних систем

Аграрії на прифронтових територіях зможуть отримати компенсацію до 4,7 тис. грн за гектар пошкоджених посівів - Свириденко

Свириденко: Підприємці зможуть отримати гранти на будівництво овочесховищ і фруктосховищ

Потреба в імпорті Україною 4 млрд куб. м природного газу стосується всієї зими, загроз імпорту немає – Мінекономіки

Україна потребує імпорту 4 млрд куб. м газу для проходження зими, дефіцит фінансування близько $100 млн

Amber Dragon Ukraine Infrastructure Fund I оголосив про 1-ше закриття на EUR200 млн

Ощадбанк і GROSSDORF кредитуватимуть закупівлю аграріями добрив під весняну посівну кампанію-2026

Україна у 2025 р. збільшила імпорт електрогенераторів у 2,3 раза, акумуляторів – на 55%

Кабмін розподілив 2,56 млрд грн на закупівлю обладнання мобільної розподіленої генерації - Свириденко

ОККО за 2025 рік встановила ще 10 модулів для заправки LPG і зробила його доступним на 90% своїх АЗК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА