16:57 10.11.2023

"Укргазвидобування" підключило до дистанційного моніторингу понад 630 свердловин

1 хв читати

ПАТ "Укргазвидобування" ("УГВ") з 2020 року приєднало до єдиної системи моніторингу понад 630 свердловин.

"Укргазвидобування" диджиталізує виробництво з 2020 року. За три роки сучасні технології були впроваджені на понад 630 свердловинах. З початку 2023 року до єдиної системи моніторингу було доєднано понад 250 свердловин", - повідомляється на сайті групи "Нафтогаз" у п'ятницю.

Як поінформували в УГВ з посиланням на в.о. генерального директора "УГВ" Олега Толмачева, перехід на сучасні технології вже привів до зниження втрат газу та зменшення операційних витрат на обслуговування свердловин, інтегрованих у єдину систему моніторингу.

"Диджиталізація створює нові можливості для підвищення ефективності газовидобування. І для нас це, безумовно, стратегічний напрям. Наразі ми можемо в режимі онлайн аналізувати роботу ключових свердловин і оперативно реагувати на будь-які зміни", - зазначив він.

Толмачев також доповнив, що найближчим часом УГВ планує впровадити дистанційний моніторинг роботи бурових верстатів.

Як повідомлялося, "Укргазвидобування" поставило у 2023 році перед собою завдання збільшити видобуток природного газу на 1 млрд куб. м - до 13,5 млрд куб. м. У 2022 році УГВ видобуло 12,5 млрд куб. м природного газу (товарного), що на 3% менше, ніж у 2021-му.

НАК "Нафтогаз України" належить 100% акцій "Укргазвидобування".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА