Інтерфакс-Україна
13:07 07.11.2023

Шмигаль: Децентралізація була й залишається на часі

1 хв читати
Шмигаль: Децентралізація була й залишається на часі

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що реформа децентралізації була й залишається актуальною для України.

"Децентралізація була і залишається на часі. Повномасштабна війна внесла свої корективи в тактику, але не змінила стратегію. Це реформа для майбутнього, для багатьох поколінь українців", - написав Шмигаль у телеграм-каналі.

На його думку, спроможність громад визначатиме темпи та якість відновлення.

"Ми очікуємо від громад уміння створювати реалістичні проєкти та втілювати їх у життя, уміння працювати з міжнародними партнерами та брати те, що вони пропонують, уміння примножувати людський капітал. Якщо громада буде приваблива для людей - вона матиме майбутнє", - заявив прем'єр.

Крім того, важливим аспектом, за словами Шмигаля, є підтримка громадами бізнесу.

"Пріоритет: місцеві програми розвитку малих і середніх підприємств, максимальна дерегуляція, допомога в підготовці та перепідготовці кваліфікованих кадрів, просування місцевих продуктів для виходу на нові ринки збуту", - додав він.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ексзаступниця міністра розвитку громад Москаленко претендує на посаду заступника міністра енергетики

НБУ з 14 січня запровадив "позиковий" ліміт і пом'якшив низку валютних обмежень

Свириденко про Наталуху: На посаді голови ФДМ він зможе забезпечити стратегічний та ефективний підхід до управління держактивами

Інвестконцепція Dragon Capital та Amber Infrastructure перемогла у відборі для Фонду реконструкції України від ЄК

ЄІБ надав Кредобанку портфельну гарантію на EUR6 млн для розширення кредитування ММСБ

"Доньки" МХП поручилися за можливий новий випуск його облігацій на суму до $1 млрд

Rozetka за 9 міс.-2025 заробила дві третини загального виторгу десятки лідерів онлайн-ритейлу – дослідження

РФ сьогодні атакувала 15 об’єктів критичної інфраструктури в Україні

Аналітичні центри пропонують поріг ПДВ для ФОПів у 6 млн грн замість ініційованого урядом 1 млн грн

Ситуація на правому березі Києва погіршилася до рівня лівого берега – CEO YASNO

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА