Інтерфакс-Україна
11:24 28.10.2023

Завершено ліквідацію АТ "Магістральні газопроводи України"

1 хв читати
Завершено ліквідацію АТ "Магістральні газопроводи України"

Ліквідацію АТ "Магістральні газопроводи України" ("МГУ") завершено 27 жовтня 2023 року, свідчать дані про компанію з відкритих реєстрів.

Як повідомлялося, під час створення "Магістральні газопроводи України" передбачалося, що ця компанія стане оператором ГТС України. Водночас у процесі анбандлінгу НАК "Нафтогаз України" створив ТОВ "Оператор ГТС України", якому і було передано функції "Укртрансгазу" з управління ГТС. Зі свого боку ОГТСУ було передано у власність "МГУ".

Ще в жовтні 2021 року директор Секретаріату Енергоспівтовариства Янез Копач заявив, що "МГУ" свою функцію виконало і його можна розформувати.

Законопроєкт №9311-1д про оптимізацію структури власності оператора газотранспортної системи України ухвалили 28 липня 2023 року в другому читанні 250 голосами, голова Ради Руслан Стефанчук підписав його 10 серпня, президент України - 31 серпня.

Згідно з ним корпоративні права ОГТСУ будуть передані Міністерству енергетики України від "МГУ".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Системних закриттів супермаркетів немає, держава веде переговори про збільшення постачання генераторів – Мінекономики

Повторний аукціон із приватизації "Сумихімпрому" знову зірвався через відсутність покупців

Кабмін затвердив переможця конкурсу про розподіл продукції літієвої ділянки "Добра" - Свириденко

"Ліси України" накопичили на складах понад 220 тис. куб. м дров, яких вистачить для опалення соцсфери, населення і військових

Шмигаль: Держава спрямовує 1 млрд грн на часткову компенсацію відсотків за кредитами та лізингом для підприємств ОПК

Міненерго скасувало свій наказ про призначення Гавви гендиректором "Оператора ринку" на наступні три роки

В Україні прогнозується збільшення відбору газу з ПСГ цього тижня

Конкурс на УРП на літієву ділянку "Добра" виграє консорціум на чолі з TechMet

АТБ, McDonald's та "Укрзалізниця" очолили рейтинги витрат клієнтів monobank у 2025р

Офіційний курс гривні послабився до нового мінімуму – 43,0757 грн/$1

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА