Інтерфакс-Україна
18:06 06.07.2023

Ринок контрафактної кави в Україні сягає 30% - Гетманцев

1 хв читати
Ринок контрафактної кави в Україні сягає 30% - Гетманцев

Ринок контрафактної кави в Україні сягає 30%, а на ринках і в інтернеті продають підробки світових брендів розчинної кави, хоча насправді цей продукт не має стосунку ні до брендів, ні до кави, повідомив голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев за підсумками зустрічі з виробниками.

"Процвітає контрафакт та підробка світових та українських брендів, а також продаж під брендами на ринках та через інтернет того, що кавою називати не можна, з мальтодекстрину", - написав він у телеграм-каналі.

Він уточнив, що мальтодекстрин - це речовина, яку додають у каву замість кави, коли роблять контрафакт.

"Ситуація на ринку одночасно жахлива та типова для нашої країни. 30% ринку в тіні. Гранульовану каву завозять за митною вартістю, нижчою за зелене зерно", - розповів Гетманцев.

Він також зазначив, що в Україні є "кілька сімей "бізнесменів", які є "дахом" для цього бізнесу.

"Бізнес... просить одного: виконати обов'язок держави із забезпечення законної та прозорої роботи ринку. У цьому ж зацікавлені і споживачі кави, і сама держава, що збирає гроші на армію. У цьому не зацікавлені кілька сімей "бізнесменів", що налаштували суперприбутковий "бізнес" під чужими брендами, без сплати податків та за рахунок нашого здоров'я", - написав голова фінкомітету ВР.

 

ОСТАННЄ

"Аврора" планує наростити виручку у Румунії вчетверо у 2025р

ФДМУ спрямував 1,2 млрд грн від управління ТРЦ Ocean Plaza на ліквідацію наслідків збройної агресії

Ціни на молоко знижуються під впливом низької купівельної спроможності українців і ростом виробництва - аналітики

Голова НКЦПФР наполягає на IPO, SPO та обігу паперів українських компаній повністю або частково в Україні

ДТЕК за тиждень відновив електропостачання понад 151 тис. абонентів у 4 областях

Україна з початку 2024/25 МР експортувала понад 31 млн тонн зерна - Мінагрополітики

Держава має розробити механізми реалізації соціального орендного житла – думка

MODUS X готується до роботи на ринку Європи і допускає вихід на інші ринки – СЕО

Експорт вершкового масла в березні зросте на третину через низьку купівельну спроможність українців - аналітики

Підвищення облікової ставки НБУ на 1 в.п. підтримало 7 з 11 членів КМП, 4 були за 0,5 в.п.

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА