Інтерфакс-Україна
14:32 06.01.2023

Шмигаль: Близько 1 трлн грн Україна отримала від міжнародних партнерів у 2022 році

1 хв читати
Шмигаль: Близько 1 трлн грн Україна отримала від міжнародних партнерів у 2022 році

Україна отримали від міжнародних партнерів близько 1 трлн грн у 2022 році, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Близько 1 трлн грн ми отримали від наших міжнародних партнерів", - сказав Шмигаль на засіданні уряду в п'ятницю.

За його словами, 410 млрд грн надали США, 390 млрд грн надали країни Європейського Союзу та його інституції разом із Європейським інвестиційним банком, 88 млрд грн було отримано від МВФ, 60 млрд грн грн - від Світового банку, 17 млрд грн - від Японії.

"Також були й інші суми багатьох партнерів. Ми вдячні урядам та народам усіх країн, які минулого року підтримували Україну фінансово. Завдяки цьому ми не затримували на жоден день ні пенсії, ні соціальні виплати, ні зарплати вчителям чи лікарям. Ми профінансували всі ці видатки у повному обсязі та вчасно", - сказав Шмигаль.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відключення е/е через з похолодання не очікуються

Нью-Йорк зберіг лідерство серед міст світу за кількістю мільйонерів

Кабмін схвалив звіт про виконання держбюджету-2024

Законопроєкт про віртуальні активи в Україні підготують до жовтня за участі партнерів – 1-ша заступниця голови НБУ

Попит на електромобілі в Україні в березні зріс на 6% за рахунок вживаних

Україна має готувати ринок капіталу до залучення інвестицій на повоєнне відновлення – Рожкова

Інвестори готові будувати нову генпотужність за суму від EUR300 тис./МВт до майже EUR1 млн/МВт – конкурс "Укренерго"

Мінекономіки запустило грантову програму для співфінансування виробництва компонентів зброї "Зроблено для перемоги"

Трамп доручив CFIUS вивчити угоду US Steel і Nippon Steel, акції першої злетіли на 10%

"Маніфест 42" закликав Генпрокуратуру закрити 10-річні кримінальні справи, які повʼязані з переходом держмайна у приватну власність

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА