Інтерфакс-Україна
10:48 04.01.2023

"Слуга народу" просить уряд внести зміни до постанови про скасування аукціонів у Prozorro

1 хв читати
"Слуга народу" просить уряд внести зміни до постанови про скасування аукціонів у Prozorro

Фракція "Слуга народу" просить уряд України внести зміни до постанови про скасування аукціонів у Prozorro під час війни, мінімізувавши корупційні ризики, повідомила речниця фракції Юлія Палійчук.

"Фракція "Слуга народу" направила уряду звернення щодо ситуації, пов'язаної зі скасуванням аукціонів у системі Prozorro на час воєнного стану… Депутати просять переглянути положення постанови, ініціювавши зміни до неї або ж надавши роз'яснення стосовно стратегії мінімізації корупційних ризиків через ухвалене рішення й набуття ним чинності", - написала Палійчук у телеграм-каналі.

Палійчук наголосила, що, на думку фракції, рішення Кабміну становить корупційні ризики і загрожує можливими спекуляціями.

"Прийняття постанови №1495 несе низку корупційних ризиків, а також може викликати публічний резонанс та можливі спекуляції на вказаній темі, що може негативно вплинути на рівень довіри громадськості до системи Prozorro", - процитувала речниця листа фракції уряду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посіви ярих зернових цього року перевищили минулорічні на 4,4%, але олійних засіяно менше на 7,6%

Ринок приватних електромобілей в Україні зріс приблизно в 10 разів за 5 років – заступник глави Мінрозвитку

В Україні зростають площі під малиною, ожиною та смородиною, скорочуються – під суницею, полуницею

Україна за пів року відкрила 23 нові ринки для експорту агро- та харчової продукції – Держпродспоживслужба

Уряд працює над збільшенням фінансової підтримки прифронтових громад – Свириденко

Uklon та Bolt позитивно оцінюють перспективи просування реформи ринку таксі в Україні

Норвегія з 1 липня підвищує митні збори на імпорт сільськогосподарської продукції з Росії та Білорусі

МВФ погіршив прогноз зростання ВВП України у 2026р до 1-1,6%

МВФ досяг домовленості про 1-й перегляд програми EFF та транш $690 млн для України на рівні персоналу – Фонд

Уряд пропонує кілька законодавчих змін щодо загальнообов'язкового державного соціального страхування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА