Інтерфакс-Україна
13:23 26.11.2022

Блоки № 1 та № 2 ХАЕС підключені до єдиної енергосистеми України - голова Хмельницької ОВА

1 хв читати
Блоки № 1 та № 2 ХАЕС підключені до єдиної енергосистеми України - голова Хмельницької ОВА

 Перший і другий енергоблоки Хмельницької АЕС підключені до єдиної енергосистеми України, повідомив голова Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

"Станом на 08:00 ранку згідно з графіками відключена електроенергія в 431 населеному пункті області. Без електропостачання залишилося 19% споживачів. Крім того, з технічних причин знеструмлено 110 населених пунктів області. Перший і другий енергоблоки ХАЕС підключені до єдиної енергосистеми України", - написав він у своєму в Telegram-каналі.

Джерело: https://t.me/khmelnytskaODA/1081

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада не змогла призначити Шмигаля першим віцепрем'єром — міністром енергетики

Свириденко внесла у Раду подання на призначення Наталухи головою ФДМ - нардеп

Банкіри очікують стабілізації курсу гривні найближчим часом, різкого ослаблення не прогнозують

Повторний аукціон із приватизації "Сумихімпрому" знову зірвався через відсутність покупців

Кабмін затвердив переможця конкурсу про розподіл продукції літієвої ділянки "Добра" - Свириденко

"Ліси України" накопичили на складах понад 220 тис. куб. м дров, яких вистачить для опалення соцсфери, населення і військових

Шмигаль: Держава спрямовує 1 млрд грн на часткову компенсацію відсотків за кредитами та лізингом для підприємств ОПК

Міненерго скасувало свій наказ про призначення Гавви гендиректором "Оператора ринку" на наступні три роки

В Україні прогнозується збільшення відбору газу з ПСГ цього тижня

Конкурс на УРП на літієву ділянку "Добра" виграє консорціум на чолі з TechMet

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА