07:06 03.11.2022

RBI зберіг статус Райффайзенбанку незмінним: вивчає всі варіанти, зокрема вихід із ринку РФ

2 хв читати
RBI зберіг статус Райффайзенбанку незмінним: вивчає всі варіанти, зокрема вихід із ринку РФ

Австрійська група Raiffeisen Bank International (RBI) продовжує розглядати можливі варіанти дій щодо російського Райффайзенбанку, зокрема повний вихід із російського ринку, йдеться у пресрелізі RBI.

"Наша група демонструє високу стійкість, попри перешкоди, з якими стикаються деякі дочірні банки. Російський Райффайзенбанк значно скоротив обсяг кредитування за третій квартал. Ми продовжуємо роботу з оцінки стратегічних варіантів майбутнього Райффайзенбанку, аж до ретельно спланованого відходу з Росії", - заявив CEO RBI Йоганн Штробль, слова якого наведено у повідомленні.

Повний звіт за результатами діяльності за третій квартал 2022 року RBI опублікує у четвер, 3 листопада.

У прогнозі група зазначає, що всі варіанти дій щодо російського та білоруського дочірніх банків залишаються "на столі".

RBI ще в березні 2022 року заявила, що розгляне всі варіанти дій щодо Райффайзенбанку, не виключила виходу з російського ринку. Згодом група підтверджувала ці плани.

Райффайзенбанк увійшов до списку російських кредитних організацій, на угоди з акціями яких для нерезидентів із недружніх країн встановлено заборону, якщо не отримано спеціального дозволу президента РФ. Відповідний перелік банків було затверджено президентом РФ Володимиром Путіним наприкінці жовтня.

Групу RBI в Росії представляють Райффайзенбанк, а також лізингова, страхова та керуюча компанії.

Райффайзенбанк за підсумками 2021 року посів 10-те місце за розміром активів у ренкінгу "Інтерфакс-100", підготовленому "Інтерфакс-ЦЕА".

В Україні "дочка" RBI – Райффайзен Банк України – 4-й за величиною активів та найбільший приватний банк із часткою ринку 7% за активами ($4,9 млрд) на кінець першого півріччя 2022 року. У банку 311 відділень, 1 352 банкомати та 2,5 млн активних клієнтів. Міноритарним пакетом 30% володіє ЄБРР.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Обіцяні G7 та ЄС кошти Україні від російських активів не зменшують розміру українських претензій до РФ у судах - міністр юстиції

Сформовано наглядову раду "Енергоатому"

Запуск механізму кешбеку за програмою "Купуй українське" заплановано на початок вересня

Малий і середній бізнес може отримати грант на розвиток власного експорту в сумі до EUR40 тис. - Мінекономіки

АМКУ дозволив "Укрнафті" отримати в управління активи "Татнафти"

Консультативна рада Мінекономіки запропонувала створити економічні кластери в західних областях України для розвитку промисловості

Рада прийняла за основу законопроєкт про реформу промислового забруднення - Железняк

Напрацьовуються рішення щодо забезпечення скрапленим газом вразливого населення прифронтових територій Харківщини - Мінреінтеграції

Крос-курси основних світових валют 20 червня на 16.01

Офіційні (облікові) курси банківських металів на 21 червня - НБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА