Інтерфакс-Україна
17:32 28.10.2022

Кабмін схвалив проєкт меморандуму про взаєморозуміння з МФК щодо проєктів державно-приватного партнерства

1 хв читати
Кабмін схвалив проєкт меморандуму про взаєморозуміння з МФК щодо проєктів державно-приватного партнерства

Кабінет Міністрів схвалив проєкт меморандуму про взаєморозуміння між Україною та Міжнародною фінансовою корпорацією з питань фінансування проєктів державно-приватного партнерства, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Ми схвалимо проєкт меморандуму про взаєморозуміння між урядом України та Міжнародною фінансовою корпорацією, яка є частиною групи Світового банку", - сказав Шмигаль на засіданні уряду в п'ятницю.

За його словами, цей меморандум дасть змогу спільно визначати та працювати над фінансуванням проєктів державно-приватного партнерства у різних сферах економіки.

"Йдеться про проєкти і в енергетиці, і в інфраструктурі, і в інших галузях. Це додаткові інвестиції, можливості для приватного бізнесу, нові робочі місця та сильніша економіка України", - наголосив прем'єр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ПриватБанк з 2026р обнулив абонплату за обслуговування рахунку активних ФОПів

ЄБРР з початку повномасштабної війни інвестував EUR9,2 млрд у 25 проєктів в Україні – Патроне

Фонд підтримки енергетики акумулював майже EUR1,7 млрд і планує залучити ще EUR380 млн – директор Секретаріату ЕС

Українські виробники ліфтів у 2025р збільшили обсяги виробництва на 25% - Кисилевський

Банга в Давосі: Для успіху Україні потрібне лідерство суспільства і простір для приватного сектору

"Метінвест" у 2025р. налагодив виробництво 11 нових видів продукції, за понад 10 років війни – 433

Частка дохідного житла в структурі житлового ринку у найближчі роки зростатиме - думка

Глава МВФ радить Україні позбутися субсидіювання електроенергії, опалення та справедливіше ділити податковий тягар

Качка розраховує на винесення кандидатури України на вступ до ОЕСР на розгляд Ради Організації вже у 2026р.

Частина столичного проєкту S1 Terminal працюватиме як готель

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА