Інтерфакс-Україна
11:04 09.08.2022

Із "Чорноморська" зерновим коридором пройдуть ще два судна - Міноборони Туреччини

1 хв читати
Із "Чорноморська" зерновим коридором пройдуть ще два судна - Міноборони Туреччини

Міністерство оборони Туреччини очікує на успішне завантаження зерна на ще два судна в Морському торговельному порту "Чорноморськ".

Як повідомляється на офіційній сторінці міністерства у соцмережі "Твіттер" у вівторок, судно OCEAN LION під прапором Ліберії вже вирушило з "Чорноморська" з 64,72 тис. тонн кукурудзи на борту, призначеної для Південної Кореї.

Судно під турецьким прапором RAHMİ YAĞCI має доставити з "Чорноморська" до Стамбула 5,3 тис. тонн соняшникового шроту навалом.

У міністерстві також повідомили, що інспекцію чотирьох суден з українським зерном, які чекають на перевірку Спільного координаційного центру (СКЦ), також буде проведено у найближчі години.

Як повідомлялося, 22 липня у Стамбулі на пропозицію ООН Україна, Туреччина та Генеральний секретар ООН Антоніу Гуттереш підписали Ініціативу про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів "Одеса", "Чорноморськ" та "Південний".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрнафта" завершила ребрединг колишніх АЗК Shell

Ліцензування "Ростехнадзором" блоку ЗАЕС нікчемне і не несе правових наслідків – Міненерго

Світовий банк позичив Україні $196,3 млн під гарантії Японії за проєктом SURGE зміцнення фіскального управління

Громади затвердили 97% місцевих бюджетів на 2026 рік

Імпорт е/е в Україну збільшився удвічі завдяки падінню цін в країнах ЄС на різдвяні канікули – очільник "Укренерго"

НБУ оновив вимоги до внутрішнього аудиту на страховому, платіжному ринках та на ринку кредитних спілок

Perfect Group у 2025р ввела в експлуатацію понад 60 тис. кв. м житла

Аграрії в сезоні-2025 виконали прогноз по збору зернових культур на 94%, олійних – на 97,7%

Свириденко доручила Міненерго до кінця грудня надати план нарощення когенерації на 2026 рік

Україна в 2025р. зібрала 57,6 млн тонн зернових і 17,3 млн тонн олійних

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА