Інтерфакс-Україна
19:01 06.07.2022

Україна на конференції у Лугано домовилася про залучення $1,9 млрд

1 хв читати
Україна на конференції у Лугано домовилася про залучення $1,9 млрд

Уряд України на Міжнародній конференції у Лугано, окрім подання драфту Плану відновлення України, зміг домовитися про залучення додатково близько $1,9 млрд допомоги, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Близько $1,9 млрд. Саме на таку суму було досягнуто домовленостей у Лугано на підтримку України", - написав він у телеграмі у середу.

Прем'єр уточнив, що йдеться про $600 млн на фінансову підтримку, понад $500 млн для розвитку аграрного сектору (зберігання, поліпшення логістики, ліквідності для підприємств), понад $500 млн для підготовки до опалювального сезону та майже $250 млн для розвитку проєктів цифрової трансформації нашої країни.

"Дякую уряду Швейцарії, Швеції, Великої Британії, Світовому банку, ЄБРР, ЄІБ, приватному українському та міжнародному бізнесу за цю солідарність. Коаліція захисту та підтримки України велика і потужна як ніколи. Ніхто не відчуває "втоми від війни", як про це мріють у Кремлі", - зазначив Шмигаль.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКРЕКП затвердила тарифи ОСР на розподіл електроенергії на 2026р зі збільшенням в середньому на понад 3%

НКРЕКП підвищила тариф "Укренерго" на передачу е/е на 4% на I кв.-2026 і ще на 4% – до кінця 2026р

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на диспетчеризацію на 2026р в 110,03 грн/МВт*год

НБУ оштрафував банк "Південний" на 18,5 млн грн та ФК "ФІНАКО" на 1,28 млн грн

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на передачу е/е в 713,68 грн/МВт*год та в 742,91 грн/МВт*год – на другому

Майже 80% європейців вважають, що євро вигідний для ЄС - опитування

"Нафтогаз" запустив мобільний застосунок "Куб" для розрахунків за газ та інших дій

Кабмін дозволив "Укренерго" купувати електроенергію для покриття технологічних втрат на спецторгах - Свириденко

Впровадження збалансованого підходу щодо ПДВ на ФОП планується не раніше 2027р

Netflix купить активи Warner Bros. Discovery в рамках угоди на $72 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА