Інтерфакс-Україна
19:31 19.06.2022

Фракція "Слуга народу" закликала провести переговори щодо списання держборгу України

1 хв читати
Фракція "Слуга народу" закликала провести переговори щодо списання держборгу України

Уповноважений представник фракції "Слуга народу" Любов Шпак звернулася з трибуни парламенту до президента Володимира Зеленського та уряду з пропозицією негайно провести переговори з міжнародними партнерами щодо списання держборгу України.

"Економічні втрати нашої країни щодня становлять до $1 млрд на день... Тому ми звертаємось до президента та Кабінету Міністрів України з позицією, невідкладно провести переговори з усіма іноземними партнерами щодо кредитних зобов'язань із перегляду та списання наших боргів", – сказала вона під час засідання парламенту у неділю, представляючи позицію фракції.

Шпак у своєму виступі наголосила, що нинішня ситуація – типовий форс-мажор для нашої країни.

Раніше глава Міністерства фінансів Сергій Марченко неодноразово називав питання реструктуризації та списання боргів недоцільними. За його словами, Україна і далі планує обслуговувати свої боргові зобов'язання, а пропозиції, що час від часу звучать про реструктуризацію держборгу, можуть зашкодити планам. Міністр фінансів наголосив, що це питання досить чутливе: "Можна скористатися моментом, але надалі нам це дуже зашкодить".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З вересня 2025р. РФ зруйнувала чи пошкодила понад 50% генерації ДТЕК – СЕО

Зеленський підписав закон щодо підвищення податку на прибуток банків до 50%

ДТЕК ініціює створення Коаліції охочих швидко відбудувати енергетику України – СЕО

Комісія заблокованого з квітня першого конкурсу на нову генпотужність прийме рішення без повторного перегляду пропозицій – Міненерго

Гетманцев запитав Мінфін про причину зволікання з дозволом для ДПС блокувати сайти нелегальної торгівлі алкоголем і тютюном

"Хмельницькобленерго" та EDF узгодили технічні параметри модернізації електромереж в межах проєкту переходу на напругу 20 кВ

Розробками "Метінвесту" від підземних "криївок" і шпиталів зацікавилася Армія США – СЕО

Novus, Rozetka та Liga prim надали можливість витрачати кошти нацкешбеку та "Зимової підтримки" на товари в мережах

ПриватБанк запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю

Обсяг імпорту газу в 2025р. складе 6 млрд куб. м – комерційний директор "Нафтогазу"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА