Інтерфакс-Україна
12:43 24.05.2022

"Укравтодор" продасть на онлайн-аукціоні дорожній покажчик для окупантів

2 хв читати
"Укравтодор" продасть на онлайн-аукціоні дорожній покажчик для окупантів

Державне агентство автомобільних доріг України ("Укравтодор") оголосило перший благодійний онлайн-аукціон на "Prozorro.Продажі": лотом стане дорожній знак для окупантів, який вказує їм напрямок, куди їм необхідно йти.

Як повідомляється на сторінці "Укравтодору" у фейсбуці у вівторок, кошти від продажу будуть перераховані на спеціальний рахунок Національного банку України на потреби ЗСУ.

"Це покажчик напрямків для окупантів, які, як відомо, можуть рухатися лише за російським військовим кораблем", - нагадали в держустанові.

Агентство пише, що знак було створено на третій день війни, 26 лютого, коли стало зрозуміло, що російські війська використовують застарілу навігацію. Тому "Укравтодор" дав вказівку в областях демонтувати або замальовувати знаки із назвами населених пунктів.

"Натомість створили універсальний покажчик для окупантів, який у деяких областях дорожники та комунальники навіть встановили. Виставлений на аукціон дорожній знак - із Сумської області. На ньому, на жаль, є сліди від куль", - розповіли в "Укравтодорі".

Онлайн-аукціон відбудеться 2 червня. Участь можна взяти з будь-якої точки світу, для цього потрібно зареєструватися до 18:00 1 червня. Усі зареєстровані учасники отримають посилання на участь в аукціоні в день його проведення.

Стартова ціна за лот - 50 тис. грн або $1,5 тис.

"Новий власник знака зможе встановити його у межах свого домогосподарства або в іншому місці (крім доріг загального користування)", - зазначили в "Укравтодорі".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Основним ринком збуту українських органічних продуктів залишається Європа, яка купує 93% товарів - Висоцький

ПриватБанк з 2026р обнулив абонплату за обслуговування рахунку активних ФОПів

ЄБРР з початку повномасштабної війни інвестував EUR9,2 млрд у 25 проєктів в Україні – Патроне

Фонд підтримки енергетики акумулював майже EUR1,7 млрд і планує залучити ще EUR380 млн – директор Секретаріату ЕС

Українські виробники ліфтів у 2025р збільшили обсяги виробництва на 25% - Кисилевський

Банга в Давосі: Для успіху Україні потрібне лідерство суспільства і простір для приватного сектору

"Метінвест" у 2025р. налагодив виробництво 11 нових видів продукції, за понад 10 років війни – 433

Частка дохідного житла в структурі житлового ринку у найближчі роки зростатиме - думка

Глава МВФ радить Україні позбутися субсидіювання електроенергії, опалення та справедливіше ділити податковий тягар

Качка розраховує на винесення кандидатури України на вступ до ОЕСР на розгляд Ради Організації вже у 2026р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА