Інтерфакс-Україна
16:42 20.03.2022

"Укрзалізниця" повертає платний проїзд рейсами з заходу на схід і за кордон, евакуаційні поїзди залишаться безкоштовними

1 хв читати
"Укрзалізниця" повертає платний проїзд рейсами з заходу на схід і за кордон, евакуаційні поїзди залишаться безкоштовними

 "Укрзалізниця" з наступного тижня запроваджує платний проїзд поїздами в напрямках із заходу до центру, на схід і на південь, а також за кордон.

Про це повідомив голова правління "Укрзалізниці" Олександр Камишін під час всеукраїнського телемарафону.

"Платний проїзд для рейсів, які з заходу їдуть у центр, на схід і на південь. І вже цього тижня ми повертаємо платний проїзд за кордон", - заявив Камишін.

Як уточнили агентству "Інтерфакс-Україна" у пресслужбі "Укрзалізниці", при цьому евакуаційні потяги та електрички залишаться безкоштовними.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Георгієва обговорили нову програму МВФ, яка передбачатиме розширене фінансування для України на 2026–2029 рр

МВФ може затвердити нову програму для України в лютому, це залежить від виконання Києвом prior actions – Фонд

Виробництво цукру в 2025-2026 МР в Україні перевищить 1,7 млн тонн – експерт

Офіційний курс гривні послабився до нового мінімуму – 43,3927 грн/$1

"Укрцукор" назвав п'ятірку цукрових заводів - лідерів виробництва в сезоні-2025/26

Біоенергетичні проєкти впроваджені на чверті цукрових заводів України

МХП оголосила про план нового випуску євробондів та достроковий викуп євробондів-2026 на $550 млн за номіналом

Масове використання генераторів не впливає на ціну палива – директор А-95

Уряд підтримав запуск у "Дії" цифрового калькулятора для розрахунку собівартості адмінпослуг

Зростання цін на пальне очікується вже в січні – директор А-95

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА