21:02 28.02.2022

Shell виходить із "Сахаліну-2", Salym Petroleum, "Гідан енерджі", "Північного потоку 2"

1 хв читати
Shell виходить із "Сахаліну-2", Salym Petroleum, "Гідан енерджі", "Північного потоку 2"

Shell plc має намір вийти зі спільних підприємств з "Газпромом", включаючи 27,5% СПГ-проєкту "Сахалін-2", 50% у Salym Petroleum Development та СП із "Газпром нафтою" "Гідан енерджі", а також припинити участь у проєкті газопроводу "Північний потік 2", повідомила компанія.

"Наприкінці 2021 року основні засоби Shell у цих підприємствах у Росії становили близько $3 млрд. Ми очікуємо, що рішення розпочати процес виходу зі спільних підприємств із "Газпромом" та пов'язаними з ним організаціями вплине на балансову вартість активів Shell у Росії та сприятиме їх знеціненню", - коментує компанія.

"Під час обговорення з урядами всього світу ми також опрацюємо питання потенційних наслідків для бізнесу, зокрема важливість надійних поставок енергії до Європи та інших ринків з дотриманням відповідних санкцій", - також пише Shell.

У 2021 році скоригований прибуток компанії від СП Sakhalin Energy та СП Salym Petroleum Development (Салимське родовище в ХМАО) становив $0,7 млрд. Shell володіє 27,5% акцій "Сахаліну-2" - спільного підприємства з "Газпромом" (50%) , інші акціонери – Mitsui 12,5%, Mitsubishi 10%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА