Інтерфакс-Україна
19:23 27.02.2022

Важливі банки РФ будуть виключені зі SWIFT, під прицілом ЄС і активи олігархів

1 хв читати
Важливі банки РФ будуть виключені зі SWIFT, під прицілом ЄС і активи олігархів

Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявляє, що із системи SWIFT буде виключено важливі банки РФ, заморожено активи Центрального банку та активи олігархів.

Нагадавши про відповідну заяву, зроблену в суботу щодо пакета санкцій для РФ, у неділю фон дер Ляєн сказала: "У рамках цього пакета (санкцій) із системи SWIFT будуть виключені важливі російські банки. Ми також заборонимо операції Центрального банку Росії та заморозимо всі його активи, щоб він не фінансував війну Путіна, ми націлимось на активи російських олігархів".

Вона запевнила, що ЄС продовжує тісно координувати свої дії із партнерами у всьому світі.

"І ми підтримуємо тісні контакти з нашими українськими друзями. Лідерство президента Зеленського, його хоробрість та стійкість українського народу видатні та вражаючі. Вони є джерелом натхнення для всіх нас", - наголосила президент Єврокомісії.

При цьому вона також запевнила, що ЄС "вітає із розпростертими обіймами тих українців, яким доводиться рятуватися від путінських бомб".

"Я пишаюся теплим прийомом, який надали їм європейці. Ми мобілізуємо всі зусилля і кожен євро, щоб підтримати наші східні держави-члени - прийняти та подбати про цих біженців", - додала фон дер Ляєн.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд готує додаткову допомогу 1500 грн для громадян та кешбек на пальне - Свириденко

Свириденко наголосила на необхідності підвищення темпів дорожніх робіт до 150 тис. кв. м на день до кінця березня

Уряд виділить 11,2 млрд грн з резервного фонду держбюджету на захист об’єктів критичної інфраструктури – Свириденко

Програма з МВФ націлена на більшу справедливість оподаткування та проти ухилення від нього – представниця Фонду

Виробництво бренду JUL у Броварах знищено внаслідок обстрілу РФ вночі 14 березня

НБУ за тиждень обміняв банкам $153,1 млн та EUR111 млн безготівки на готівку

Ексглава НКЦПФР Тевелєв став радником голови Комісії

Уряд відмовився від пільгових цін на газ для виробників електроенергії без тепла

Рівень заповнення газосховищ у ЄС не викликає занепокоєння — ЄК

Розпочато будівництво заводу з переробки та виготовлення кінцевої продукції з базальту на Закарпатті, інвестиції перевищили EUR30 млн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА