Інтерфакс-Україна
17:16 02.11.2021

Білорусь поставить електроенергію в Україну в рамках аварійної допомоги

1 хв читати
Білорусь поставить електроенергію в Україну в рамках аварійної допомоги

Білорусь 2 листопада вдень відновила постачання електроенергії в Україну в рамках аварійної допомоги, повідомило Міненерго республіки.

"2 листопада з 14:00 у рамках договору про надання аварійної допомоги Білорусь розпочала постачання електроенергії в енергосистему України потужністю 500 МВт. Постачання здійснюється на запит української сторони", - йдеться у повідомленні прес-служби Міненерго.

"Про довгострокові комерційні контракти, крім укладених раніше, у цьому випадку не йдеться", - наголошується в повідомленні.

Постачання здійснюватимуться до 20:00 2 листопада.

У прес-службі оператора системи передачі НЕК "Укренерго" журналістам підтвердили надання 500 МВт аварійної допомоги в Об'єднану енергосистему України з боку Білорусі, а також 100 МВт аварійної допомоги з боку Словаччини в "Острів Бурштинської ТЕС".

Водночас зазначили, що причини, час і графік надання допомоги буде названо пізніше.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС стягнув у дохід держави 25% акцій ПАТ "Крюківський вагонзавод" росіянина Гамзалова

Український ринок пасивного вогнезахисту у 2025 році оцінено у $8-12 млн

Директором із комунікацій "Кернела" і його взаємодії з урядом стала директорка із маркетингу "Нової пошти" Плахова

Попит на українську пшеницю на зовнішніх ринках найближчим часом активізується - аналітики

ЄІБ і ЄІФ надали гарантії для кредитування МСБ через ПриватБанк та Укрексімбанк до EUR150 млн

НБУ з 14 січня запровадив "позиковий" ліміт і пом'якшив низку валютних обмежень

Свириденко про Наталуху: На посаді голови ФДМ він зможе забезпечити стратегічний та ефективний підхід до управління держактивами

Шмигаль підтримує добудову блоків на Хмельницькій АЕС

Інвестконцепція Dragon Capital та Amber Infrastructure перемогла у відборі для Фонду реконструкції України від ЄК

ЄІБ надав Кредобанку портфельну гарантію на EUR6 млн для розширення кредитування ММСБ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА