Інтерфакс-Україна
11:41 14.09.2021

Кабмін звільнив голову "Укртрансбезпеки" й офіційно призначив Кузькіна на посаду голови "Укравтодору"

1 хв читати
Кабмін звільнив голову "Укртрансбезпеки" й офіційно призначив Кузькіна на посаду голови "Укравтодору"

Кабінет Міністрів розпорядженням №1080-р від 13 вересня звільнив Єгора Прокопчука з посади голови Державної служби України з безпеки на транспорті ("Укртрансбезпека").

Прокопчука було призначено головою "Укртрансбезпеки" з 25 вересня 2020 року шляхом укладення контракту про проходження державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Також Кабмін розпорядився звільнити з посади першого заступника голови Державного агентства автомобільних доріг України ("Укравтодор") Євгена Кузькіна (розпорядження №1081-р), якого було призначено на посаду голови "Укравтодору" 26 серпня 2021 року.

"Призначити Кузькіна Євгена Юрійовича головою Державного агентства автомобільних доріг України з дати початку фактичного виконання ним посадових обов'язків до 19 травня 2022 року з оплатою праці відповідно до законодавства", - наголошується в розпорядженні кабміну №1082-р від 13 вересня.

Крім того, Кабмін із 16 вересня 2021 року і до призначення в установленому порядку тимчасово поклав виконання обов'язків голови "Укртрансбезпеки" на заступника голови зазначеної служби Микиту Лагуніна.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держсекретар Міноборони Малашкін претендує на аналогічну посаду в Міненерго

Служба зайнятості: з лютого 2022 р. працевлаштовано майже 150 тисяч ВПО

Банк "Кредит Дніпро" увійшов у число семи банків, акредитованих Українським кліринговим домом

ВАКС стягнув у дохід держави 25% акцій ПАТ "Крюківський вагонзавод" росіянина Гамзалова

Український ринок пасивного вогнезахисту у 2025 році оцінено у $8-12 млн

Попит на українську пшеницю на зовнішніх ринках найближчим часом активізується - аналітики

ЄІБ і ЄІФ надали гарантії для кредитування МСБ через ПриватБанк та Укрексімбанк до EUR150 млн

Ексзаступниця міністра розвитку громад Москаленко претендує на посаду заступника міністра енергетики

НБУ з 14 січня запровадив "позиковий" ліміт і пом'якшив низку валютних обмежень

Свириденко про Наталуху: На посаді голови ФДМ він зможе забезпечити стратегічний та ефективний підхід до управління держактивами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА