21:26 25.06.2021

Підприємства Group DF Фірташа продовжують роботу, незважаючи на санкції РНБО

2 хв читати
Підприємства Group DF Фірташа продовжують роботу, незважаючи на санкції РНБО

Підприємства Group DF International австрійського холдингу, що належить Дмитру Фірташу, продовжують свою роботу, незважаючи на санкції, введені після рішення РНБО указом президента України щодо Дмитра Фірташа і однієї з компаній групи.

"Перш за все, група заявляє, що ми і наші бізнеси працюють у звичайному режимі і виконують і будуть продовжувати виконувати свої зобов'язання як перед споживачами нашої продукції, так і перед десятками тисяч співробітників і їх родинами", - йдеться в отриманому агентством "Інтерфакс-Україна" зверненні групи до контрагентів, партнерів і співробітників, що входять до Group DF.

Група заявила, що націлена на виконання контрактних зобов'язань із поставки продукції і надання послуг всіх її бізнесів, зокрема азотного, титанового, газового, логістичного, портового.

"Наші бізнеси роблять свій внесок у зростання експорту українських товарів за кордон. (...) Ми будемо продовжувати розвивати наші бізнеси на території України і в інших країнах, де група веде діяльність", - наголошується у зверненні.

Разом із тим, група запевнила, що буде і надалі забезпечувати стабільну роботу для більш ніж 50 тисяч співробітників підприємств, виплачуючи гідну зарплату і надаючи соціальні гарантії.

При цьому в групі висловили впевненість у несправедливості введених санкцій, але в цьому зверненні відмовилися від коментарів рішення РНБО.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський указом від 24 червня затвердив рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) про введення персональних санкцій, зокрема, проти українського бізнесмена Дмитра Фірташа.

Крім того, було позбавлено ліцензії на розробку Стремигородського родовища апатит-ільменітових руд у Житомирській області, видане на термін з 2004 до 2032 року ТОВ "Валки-Ільменіт", що входить до титанового бізнесу Group DF.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Акціонери Ferrexpo на річних зборах відхилили низку пропозицій ради, а незалежні акціонери знову не схвалили переобрання Лісовенка директором

EVA планує відкриття салонів краси на базі магазинів нового формату EVA BEAUTY

Графіки погодинних відключень е/е через дощі застосовуватимуться в п'ятницю цілодобово - "Укренерго"

Девелопери житла враховують нові вимоги до інклюзивності в майбутніх проєктах і адаптують уже збудовані об'єкти

"Укрнафта" підвищила дебіт родовища на 17% за рахунок застосування нової технології

Комісія Ради вважає економічно необґрунтованою спробу передати БЦ "Гулівер" в управління АРМА

Стефанчук поки що скептично ставиться до економічного бронювання від мобілізації

Низка державних компаній хочуть стати корпораціями – Мінекономіки

Укрексімбанк здійснив зміни у правлінні

Зниження активності СЕС через щільну хмарність не дозволило зменшити час застосування обмежень е/е - "Укренерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА