10:42 30.03.2021

"Укрзалізниця" заявила про зрив 35 тендерів на закупівлю медзасобів для залізничних лікарень через дії внутрішньої СБ

1 хв читати
"Укрзалізниця" заявила про зрив 35 тендерів на закупівлю медзасобів для залізничних лікарень через дії внутрішньої СБ

Філія "Центр охорони здоров'я" АТ "Укрзалізниця" і нове керівництво компанії вирішують питання закупівлі надважливих засобів для лікування хворих на COVID-19 у відомчих лікарнях, які гальмувалися, а іноді і блокувалися попереднім керівництвом компанії.

Як повідомляється на сайті УЗ у вівторок, через дії керівництва служби безпеки "Укрзалізниці", яка протягом чотирьох місяців не могла надати свого кандидата до тендерного комітету філії "Центр охорони здоров'я", було зірвано 35 тендерів.

"Замість запланованих 170 млн грн на закупівлю матеріально-технічних ресурсів на філію було спрямовано лише 11 млн грн, або 114 тис. грн на місяць на кожну відомчу лікарню. При цьому тільки потреба у фінансуванні закупівлі засобів індивідуального захисту для медиків, які працюють із ковід-пацієнтами, вп'ятеро більша", - наголошують в "Укрзалізниці".

За даними УЗ, нині Київські клінічні лікарні на залізничному транспорті №1, №2 та №3 вже повністю укомплектовані й готові приймати хворих на COVID-19. Також всі інші залізничні лікарні в містах України приймають хворих із зазначеним діагнозом.

Окрім того, "Укрзалізниця" перебуває в постійному діалозі з Міністерством охорони здоров'я, Національною службою здоров'я і Міністерством інфраструктури. Зокрема, вирішують питання щодо збільшення кількості місць у залізничних лікарнях із підведеним киснем, встановлення кисневих мереж, заміни електромережі, яка зношена вже на 60%, та інші технічні питання оснащення лікувальних закладів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА