Інтерфакс-Україна
11:30 17.03.2021

Японія підтвердила готовність продовжувати сприяння економічному розвитку України - посол

1 хв читати
Японія підтвердила готовність продовжувати сприяння економічному розвитку України - посол

Міністр оборони України Андрій Таран під час робочого візиту до Японії провів переговори з державним міністром закордонних справ цієї країни Такаші Уто, в ході яких Японія підтвердила незмінну підтримку територіальної цілісності України та готовність продовжувати сприяння економічному розвитку й реформам.

"Щойно завершилися переговори міністра оборони України Андрія Тарана з державним міністром закордонних справ Японії Такаші Уто. Відверта бесіда тривала годину. Японія підтвердила незмінну підтримку територіальної цілісності України й готовність продовжувати сприяння економічному розвитку та реформам", - написав посол України в Японії Сергій Корсунський у Facebook у середу.

За його словами, Таран і Уто обговорили питання безпеки в Східній Азії та на Донбасі, участь Японії в саміті "Кримської платформи", загрози, з якими стикаються держави.

Також у Тарана відбудеться зустріч з міністром оборони Японії паном Нобуо Кіші.

Як повідомлялося, робочий візит Тарана до Японії розпочався 16 березня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ексзаступниця міністра розвитку громад Москаленко претендує на посаду заступника міністра енергетики

НБУ з 14 січня запровадив "позиковий" ліміт і пом'якшив низку валютних обмежень

Свириденко про Наталуху: На посаді голови ФДМ він зможе забезпечити стратегічний та ефективний підхід до управління держактивами

Шмигаль підтримує добудову блоків на Хмельницькій АЕС

Інвестконцепція Dragon Capital та Amber Infrastructure перемогла у відборі для Фонду реконструкції України від ЄК

ЄІБ надав Кредобанку портфельну гарантію на EUR6 млн для розширення кредитування ММСБ

"Доньки" МХП поручилися за можливий новий випуск його облігацій на суму до $1 млрд

Rozetka за 9 міс.-2025 заробила дві третини загального виторгу десятки лідерів онлайн-ритейлу – дослідження

РФ сьогодні атакувала 15 об’єктів критичної інфраструктури в Україні

Аналітичні центри пропонують поріг ПДВ для ФОПів у 6 млн грн замість ініційованого урядом 1 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА