15:04 27.01.2021

Українські курортні готелі показали майже 100% завантаження в новорічний період

2 хв читати
Українські курортні готелі показали майже 100% завантаження в новорічний період

Українські курортні готелі показали майже 100%-ве завантаження в новорічний період, при цьому показник трохи знизився під час січневого локдауну.

"Починаючи з 25 грудня 2020 року щоденне завантаження готелів коливалося від 75% до 100%. Для Буковелю сезон видався успішним. Святкові дати були завантажені на 97%", - сказав агентству "Інтерфакс-Україна" засновник мережі готелів Ribas Hotels Group Артур Лупашко.

За його словами, середній тариф (ADR) у святковий період становив 5,5-6 тис. грн.

Лупашко зазначив, що з початком локдауну потік туристів практично не скоротився. Проте на ринку спостерігався ціновий демпінг - готелі знижували ціни на випадок скорочення туристичного потоку під час січневих карантинних обмежень.

Водночас у Reikartz Hotel Group відзначили значний приріст у завантаженні готелів і в новорічний період, і на Різдво. При цьому майже третина бронювань припала на другу половину грудня, тоді як традиційно бронювання на зимові свята відбуваються у вересні-листопаді.

"На початку грудня гостей занепокоїла інформація про ймовірне запровадження локдауну з 25-го числа, але офіційне спростування цієї інформації відразу стимулювало зростання бронювань за всіма курортними напрямами. Зменшення мобільності населення засвідчує, що переважна кількість гостей приймає рішення про поїздку за кілька днів до початку, тоді як у період до пандемії такі рішення приймали за кілька місяців", - повідомила агентству керівник відділу роботи з курортними готелями Reikartz Hotel Group Христина Кагуй.

Як повідомлялося, згідно з опитуванням Асоціації готелів і курортів України, близько 70% готелів планують продовжувати роботу, незважаючи на карантинні обмеження.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова МЗС Великої Британії обіцяє розблокувати $3 млрд заморожених коштів від продажу ФК "Челсі" для передачі Україні - ЗМІ

МХП за 2 роки планує зайняти 2,5% ринку ковбас із курятини

Фокус ОТП Банку в 2025 р.: розширення лінійки партнерських програм для бізнесу й кредитних продуктів для населення

Україна за I півріччя 2024/25 МР експортувала понад 400 тис. тонн цукру

Ударами по газовій інфраструктурі України РФ хоче добитися повернення транзиту – ексочільник "Нафтогазу" Коболєв

Збитки енергетики України від ударів РФ зросли до понад $20 млрд – віцепрезидент Energy Club з посиланням на RDNA4

Перші українці використали сертифікат “єВідновлення” для оплати першого внеску за “єОселею”

Нацкешбек за грудень-2024 та січень-2025 надійшов на рахунки користувачів програми

Лісова галузь у 2024р. отримала 23,7 млрд грн рекордного чистого доходу – звіт Держлісагентства

Кабмін виділив Мінекономіки 570 млн грн для надання державної допомоги "Зимова єПідтримка"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА