Інтерфакс-Україна
18:53 05.01.2021

"Нафтогаз" і ПУМБ розширили кількість відділень, де можна підписати контракт на постачання газу

2 хв читати
"Нафтогаз" і ПУМБ розширили кількість відділень, де можна підписати контракт на постачання газу

Газопостачальна компанія (ГПК) "Нафтогаз" домовилася з Першим українським міжнародним банком (ПУМБ) про збільшення кількості партнерських відділень банку, у яких можна підписати контракт на постачання газу побутовим споживачам (населенню), у 5,2 раза - до 145 відділень.

Відповідно до прес-релізу компанії, підключитися до ГПК "Нафтогаз" можна буде у відділеннях ПУМБ у 19 областях, зокрема: у Вінницькій, Житомирській, Київській, Чернігівській, Черкаській, Харківській, Полтавській, Сумській, Миколаївській, Одеській, Херсонській, Львівській, Івано-Франківській, Хмельницькій, Волинській, Закарпатській, Рівненській, Тернопільській та Чернівецькій областях.

У "Нафтогазі" нагадали, що для оформлення підключення необхідно мати при собі паспорт, ІПН, EIC-код та документ про право власності на житло.

Як повідомлялося, станом на жовтень 2020 року підключитися до ГПК "Нафтогаз" можна було у 27 відділеннях ПУМБ у Львівській, Івано-Франківській, Хмельницькій, Волинській, Закарпатській, Рівненській, Тернопільській та Чернівецькій областях.

Наприкінці грудня "Нафтогаз" розпочав співпрацю з Ощадбанком, завдяки якому з середини січня 2021 року у відділеннях банку можна буде підписати договір про постачання газу.

Раніше керівники "Нафтогазу" анонсували укладення партнерства з ПриватБанком та "Укрпоштою".

Наразі побутовий споживач може перейти до "Нафтогазу" як до постачальника газу й укласти з ним місячний або річний контракт через сайт ГПК "Нафтогаз" (gas.ua).

Як повідомлялося, з 1 серпня 2020 року з НАК "Нафтогаз України" знято спеціальні зобов'язання з продажу газу для його подальшого постачання побутовим споживачам. З серпня ціни на газ для своїх побутових клієнтів і бізнесу (юросіб) кожен постачальник визначає самостійно.

ГПК "Нафтогаз" є підрозділом однойменної групи. До сфери діяльності ГПК на сьогодні входить постачання газу та електроенергії побутовим споживачам і бізнесу.

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Група є монополістом зі зберігання природного газу в підземних сховищах і транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

ПУМБ засновано у 1991 році. Власником суттєвої участі банку є Рінат Ахметов (опосередкована участь 99,9%).

Згідно з даними Нацбанку України, станом на 1 липня 2020 року за розміром загальних активів ПУМБ посідав 7-ме місце (68,35 млрд грн) серед 75 банків, що діяли в країні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна отримала $50 млн від Світового банку за проєктом у сфері охорони здоров’я THRIVE

Наступного тижня Україна завершить сезон відбору газу та зосередиться на підготовці до зими – ексміністерка енергетики

НБУ заперечив політичний тиск у справі перевірки банку Порошенка

IWG plc готує відкриття другого Spaces у Києві у 2026 році

Мінсільгосп США підвищив на 3,2% прогноз експорту Україною пшениці в 2024/25 МР

CRH може втратити в Україні активи на EUR100 млн через скасування судом дозволу АМКУ на покупку компаній "Дікергофф"

Виторг від реалізації підакцизних товарів у березні 2025р виріс - ДПС

Комісія першого конкурсу на нову генеруючу потужність відхилила пропозицію "Укрнафти" та ще двох учасників

Rozetka передать весь прибуток за продаж товарів "Біосфери" на відбудову зруйнованих складів

БЕБ може створити бібліотеку зразків тютюнової продукції для боротьби з контрафактом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА