19:18 29.11.2020

Держекоінспекція стягнула з "ArcelorMittal Кривий Ріг" понад 11 млн грн за шкідливі викиди в атмосферу

2 хв читати
Держекоінспекція стягнула з "ArcelorMittal Кривий Ріг" понад 11 млн грн за шкідливі викиди в атмосферу

Державна екологічна інспекція (ДЕІ) стягнула з Криворізького гірничо-металургійного комбінату ПАТ "ArcelorMittal Кривий Ріг" (АМКР, Дніпропетровська обл.) понад 11 млн грн за порушення природоохоронного законодавства у вигляді забруднення атмосфери.

Як повідомила прес служба Держекоінспекції на офіційному сайті в суботу, перевірка триває.

При цьому наголошується, що підприємство відшкодувало всю суму добровільно.

"3-16 вересня за дорученням прем'єр-міністра України ДЕІ провела перевірку на підприємстві і виявила, що воно здійснює наднормативні викиди забруднюючих речовин в атмосферу. За результатами перевірки ми розрахували суми збитків - спочатку понад 7 млн грн, а потім ще 4,1 млн грн. Обидві суми сплачено АМКР добровільно", - констатував глава відомства Андрій Мальований, якого цитує прес-служба відомства.

За його словами, перевірка підприємства Держекоінспекцією триває: здійснюється екологічний контроль у частині поводження з відходами та спецводокористування.

"Буду тримати проведення перевірки під особистим контролем і інформувати про результати", - додав глава відомства.

Як повідомлялося, у вересні ДЕІ перевірила підприємство і виявила перевищення допустимих викидів діоксиду сірки та оксидів азоту. Це завдало природі збитків на суму 7 млн 103 тис. 989,07 грн.

"ArcelorMittal Кривий Ріг" - найбільший виробник сталевого прокату в Україні. Спеціалізується на випуску довгомірного прокату, зокрема, арматури і катанки.

ArcelorMittal володіє в Україні найбільшим гірничо-металургійним комбінатом "ArcelorMittal Кривий Ріг" і низкою малих компаній, зокрема, ПАТ "ArcelorMittal Берислав".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА